Recenze Detoxic

 • Věra
  Jsem často nemocný žaludek, a byly problémy s židlí. Šla jsem ke specialistovi, po předání analýzy se ukázalo, že mám parazity. Pravděpodobně z důvodu psa, který žije doma. Vyléčit nepříjemné příznaky pomohl . Jen kapsle, je ho třeba užívat každý den. Po týdnu jsem opět aktivně byla spuštěna v ranních hodinách. A přes měsíc testy potvrdily, že odčervení není.
  Detoxic
 • Martin
  Se setkal s červy poprvé. Já jsem nemohl pochopit, jak se mohli objevit. Odrazu, jsem si uvědomil, že se zkrátil z nich, kousat syrovou zeleninu a zkažené ovoce. Ztratil jsem 8 kg za krátkou dobu. Mě trápil konstantní slabost a bolesti hlavy. Pak šel do nemocnice, ale vydanou léky nepomohou zbavit červů. Jsem viděl reklamy Detoxic v internetu. Rozhodl se to zkusit, protože zdraví se stala ještě horší. Nakonec přes měsíc po aplikaci paraziti zmizeli.
  Detoxic
 • Marie
  Moje dítě bylo nakaženo ve školce. Lékaři určili proti parazitům léky. Ale syn nemohl pít, jeho neustále tore od těchto léků. Byli nesnesitelně hořké. Přítelkyně poradit ona jim své dítě vyléčit. Objednal přípravek na webových stránkách. Stala napájení dítěte. U něj všechny nepříjemné chuti není, a zvracení u syna nebyl. Za deset dní prošel testy, vejce červů nenašel.
  Detoxic
 • Miroslav
  Detoxic funguje, vyhání parazity. Mi to moc pomohlo, já jsem se zbaví Giardia. Po odstranění tohoto tělo zotaví. Jedna z jeho výhod – obnova poškozených červy tkáně. Velmi se mi líbí tento produkt, protože je to bezpečné, nemá žádné vedlejší účinky.
  Detoxic
 • Lenka
  Stal infikovaných s červy od kota. Někdy to stéká ven. Někde zkrátil sám, a já jsem přinesl. Snažila se léčit běžnými léky, které předepsal lékař, ale špatný je nesl. Našla v on-line přípravek Detoxic. Objednal, řezná jeho měsíc. Přípravek je snášen dobře. Testy ukázaly, že jsem zdravá.
  Detoxic
Hodnocení Detoxic
4.4
23