Jak se účinně zbavit parazitů doma

Lidové léky pomohou očistit tělo parazitů. Klíčem k jejich úspěchu je aplikace kurzu. Léky jsou méně bezpečné, ale poskytují rychlý účinek.

Lidské tělo může obývat více než 2 tisíce druhů parazitů: od virů, bakterií a mikroskopických hub až po mnohobuněčné červy - hlísty. Žijí ve střevní dutině, migrují do plic, svalů a dalších orgánů. Paraziti žijící uvnitř hostitele mu nejen odebírají část živin, ale také otrávují produkty jejich životně důležité činnosti. Aby se nestal terčem těchto freeloaderů, je důležité pravidelně čistit tělo parazitů doma.

Je důležité to vědět

Nežádoucích sousedů se můžete zbavit užíváním léků nebo lidovými prostředky. Než však začnete s výběrem metod, měli byste zjistit, zda jsou v těle paraziti a k jakým druhům patří. Je užitečné podstoupit ultrazvuk ledvin, jater a slinivky břišní. Je také povinné konzultovat s lékařem, protože některé metody mají kontraindikace.

Ultrazvuk jako způsob detekce parazitů v těle

Je nemožné použít mnoho lidových prostředků k zbavení se parazitů a také k pití léků za následujících podmínek:

 • těhotenství;
 • období laktace;
 • patologie kardiovaskulárního systému (včetně infarktu a mrtvice);
 • žaludeční vřed;
 • zánět žaludku;
 • poškození ledvin a jater;
 • krvácení (včetně menstruačního krvácení);
 • onkopatologie;
 • infekční choroby;
 • exacerbace chronických patologií.

Lékařské očištění od parazitů

K dnešnímu dni bylo uvolněno mnoho léků na různé parazity, zejména na hlísty.

Některé z nich se vyznačují širokým spektrem účinku, zatímco jiné jsou aktivní pouze proti určitým skupinám parazitů.

pilulky na odstranění parazitů z těla

V každém případě je zbytečné a velmi nebezpečné předepisovat léky samostatně, bez přesné diagnózy a konzultace s lékařem. Nedoporučuje se je používat k profylaktickým účelům. To je způsobeno skutečností, že antiparazitární účinek léčivých látek je způsoben jejich vysokou toxicitou. Jakmile jsou v lidském těle, tyto léky otráví nejen parazity, ale také jejich majitele.

Lidové léky na parazity

V počátečních stádiích poškození se lidová medicína může stát alternativou k oficiální medicíně. Hlavní zárukou úspěchu nekonvenčního přístupu je dlouhá léčba. Než to však začnete, musíte očistit tělo od škodlivých látek, aby masivní smrt parazitů nezpůsobila těžkou intoxikaci. K tomuto účelu dobře funguje 2týdenní vegetariánská strava.

Metoda Hildy Clarkové

Jednou z nejsilnějších a nejznámějších metod čištění je metoda parazitologky Hildy Clarkové. Kromě vylučování červů ze střev pomáhá zbavit se jejich intramuskulárních a intraartikulárních forem. Technika také účinně potlačuje vitální aktivitu mnoha patogenních bakterií, virů, zástupců nejjednodušších - lamblia, které se usazují v játrech a pankreatických kanálech.

Metoda je založena na paralelním použití 3 látek:

 • nezralá ořechová skořápková tinktura;
 • pelyňkový prášek;
 • hřebíček prášek.

Pelyněk a hřebíček je možné zakoupit a nasekat samostatně. S přípravou alkoholické tinktury založené na slupce nezralého ořechu mohou nastat potíže. Alternativně lze použít homeopatické léky.

lidové prostředky k odstranění parazitů z těla

První den kurzu v polovině sklenice teplé, ale ne horké vody kapejte 1 kapku alkoholového extraktu z ořechové kůry. Roztok se ponechá 15-20 minut, poté se pomalu konzumuje bez jídla nebo pití. Následujícího dne přidejte další kapku a tak dále po dobu 5 dnů. 6. den se 2 lžičky nalijí do 75 ml vody. infuze. Řešení této koncentrace se užívá jednou týdně po dobu jednoho roku.

Na rozdíl od první složky se pelyňový prášek konzumuje před večeří. Během prvních dvou dnů jedzte půl lžičky vody. 3. a 4. den se dávka zvýší na 1 lžičku, poté - 1, 5 lžičky. a tak dále až do 14. dne, kdy budete muset vzít 0, 5 lžíce. l. Po celý rok po dobu 0, 5 lžíce používají pelyněk. l. Jednou týdně.

Prášek vyrobený z hřebíčkových pupenů se konzumuje třikrát denně 20-30 minut před jídlem. První den jedí 0, 5 g, ve druhé dávce se zdvojnásobí a od 3. do 10. dne užívají 1, 5 g. V této dávce se hřebíček konzumuje po celý rok, ne více než 1krát týdně.

Autorova metodika profesora

Profesor vytvořil vlastní metodu boje proti parazitům - triádu. Místo tónování slupky ořechu navrhuje použít květinový prášek. Stejně jako metoda H. Clarka vám tato technika umožňuje zbavit se bakterií, hub a parazitických červů, které obývají střevní dutinu.

Prášky z tansy, hřebíčku a pelyňku byste měli užívat v poměru 10: 5: 3 a smíchat 100, 50 a 30 g surovin. Troychatka by měla být užívána v dávce 1, 75 g (asi 1 lžička) před jídlem. První den - těsně před snídaní, druhý - před snídaní a obědem a od 3. do 10. - před třemi hlavními jídly. Další použití triády se provádí po celý rok: užívají celou denní dávku jednou týdně.

Jiné metody

Bylo zjištěno, že skořice není méně účinným antiparazitikem než hřebíček. Může se konzumovat třikrát denně před jídlem. Velikost porce 1/8 lžičky. Kurz trvá měsíc, ale strava je důležitou podmínkou úspěchu. Cukr a tuky neutralizují účinek skořice, takže během léčby budete muset vyloučit potraviny s vysokým obsahem těchto látek.

skořice k očištění těla parazitů

Piniové oříšky pomohou zbavit tělo červů a jiných parazitů. Mohou být čištěny a konzumovány denně při 100 g po dobu 2 měsíců. Aby byla léčba účinná, je v tuto chvíli indikována vegetariánská strava.

Dalším snadným způsobem, jak zabít parazity, je připravit směs 300 g loupaných dýňových semen, 50 ml vody a 1 polévkové lžíce. l. Miláček. Recept je vhodný i pro děti. Směs se konzumuje ráno na prázdný žaludek, po 3 hodinách vypijí projímadlo a po 30 minutách očistí střeva klystýrem. Tento postup je nezbytný k úplnému zbavení se mrtvých parazitů a škodlivých látek uvolňovaných během rozkladu.

Bylo zjištěno, že křemík je destruktivní pro mnoho hlístů, stejně jako pro bakterie a houby. Hliněná voda pomůže doplnit zásoby tohoto prvku. Budete potřebovat 250 ml pitné vody. Míchá se v ní trochu jílu, dokud roztok nepodobá mléku. Odpružení je ráno a večer bráněno a opilé bez sedimentů. Léčba trvá 1 měsíc.

Ranní aplikace (50 g) koňaku s ricinovým olejem (50 g) pomáhá zbavit se červů. Pouze vysoce kvalitní alkohol bude stačit, ne méně než 4 hvězdičky. Přitahuje červy do lumen tenkého střeva, paralyzuje a poté začne působit ricinový olej. Způsobuje silný projímavý účinek a podporuje evakuaci hlístů do tlustého střeva a dále ven. Postup se opakuje po dobu 3-4 dnů. Po vyprázdnění střev konzumují 0, 5 lžíce dvakrát denně. l. lněný olej. Zabíjí parazitické houby. Pijí olej po dobu 2 týdnů.

Očištění od parazitů je obtížný proces, který vyžaduje individuální přístup. Po jeho dokončení je však důležité zabránit opětovné kolonizaci organismu. K tomu vám pomůže vyvážená strava, vyhýbání se špatným návykům a dodržování hygienických pravidel.