Účinné metody očisty organismu od parazitů v domácnosti

My jsme jen zřídka přemýšlet, jaké množství parazitů žije v našem těle – je tam spousta videí na internetu, kde všechno můžete vidět na vlastní oči.

Paraziti

Na prvním místě je, samozřejmě, helminti (červi), o přítomnosti, která můžeme dokonce podezření, dokud helminthiasy ne, přejde na více tvrdé fáze a poruchy ve fungování trávicího traktu a dalších orgánů, nepříjemné pocity a nevolnost do důchodu na cokoliv, včetně ekologii.

Proč a kdy dělat čištění organismu od parazitů

Za dlouhé roky v našem těle se hromadí hmotnost toxinů a toxiny; hmotnost toxinů vyniká také v procesu života parazitů a pomalu otravuje jeho.

Mnoho nelíbí se obrátit na lékaře, a to i s vědomím o přítomnosti červů, raději provádět úklid sami.

Nicméně čištění organismu od parazitů v domácnosti – akce je nejen zásadní, ale vyžaduje určité znalosti.

K paraziti, spolu s červy, o nichž je známo všem, patří také různé plísně, viry, prvoci atd., jejichž počet se počítá desítkami a stovkami.

Ano a červi nutně žijí v GIT, místem lokalizace několika jejich druhů se může stát každý subjekt, a to až do srdce a mozku.

Jejich aktivity v lidském těle nejen zbavuje jeho část živin, přichází s jídlem, ale i to je příčinou otravy toxiny, přidělené parazity.

O přítomnosti parazitů, zejména červů, může svědčit následující příznaky:

 • dysfunkce zažívacího ústrojí, kterou doprovází reakční bolestmi břicha, nevolností, někdy zácpu a/nebo průjem;
 • náhlá změna tělesné hmotnosti (nejčastěji směrem dolů, ale někdy je to možné vznik nadváhy), při zvýšených nebo naopak, snížené chuti k jídlu;
 • pocit neustálé únavy, slabosti, ospalosti a při tomto nespavost;
 • časté bolesti hlavy;
 • poruchy ve fungování jater a žlučníku;
 • pokles hladiny hemoglobinu v krvi až do anémie;
 • projevy alergie, které předtím bylo zmíněno, nejčastěji ve formě kožní vyrážky;
 • snížení imunitní ochrany.
Diagnostika

Ale, jak již bylo řečeno, druhů odčervení neuvěřitelné množství, a pro efektivní léčbu je třeba zjistit, jaký je přesně jejich druh parazit v těle.

Bez laboratorních testů, to je nemožné, ano a ne vždy napoprvé dát věrohodné výsledky, a proto, než se pustí do čištění těla, je to vysoce doporučeno složit požadované zkoušky na několikrát.

Nesmíme zapomínat, že pro většinu nebezpečných helminthiasyов typické asymptomatická průběh, a pouze jejich včasné odhalení může často zabránit smrtelné následky.

Ale i když helminthiasy a není ohrožena takovými fatální důsledky, je schopen zcela otrávit život, a to znamená, že od něj by měla zbavit všemi vhodnými způsoby, lék nebo lidových prostředků doma.

Kde začít? Za prvé, léčba k lékaři a uvedení určené jim analýz. Za druhé, produkovat čištění je nutné nejen v samotném těle, ale i v okolní prostor, tak jako vejce odčervení mohou vlézt do něj prašných koberců, podlahových krytin, bytového textilu, povrch nábytku a tak dále a dlouho si zachovávají životaschopnost v domácích podmínkách.

Je třeba také:

 • zvláště pečlivě dodržovat opatření osobní hygieny;
 • vystavit takové produkty, jako je maso a ryby dostatečné tepelné zpracování, ale zelenina a ovoce jako by se měly mýt.

To je, samozřejmě, daleko ne všechny opatření pro varování helminthiasyов, ale i oni vám mohou pomoci snížit riziko opětovného poplatky.

Metody pro očistu těla

Málokdo může s jistotou říct, který je nejlepší čištění, a to zejména v domácích podmínkách.

Lék prostředky působí rychleji, mnozí z nich jsou obecně přijímány buď jednorázově, obvykle s opakováním příjem přes dva týdny, ale nezapomeňte, o jejich kontraindikace a vedlejší činnosti.

Léčba lidových prostředků, jako pravidlo, se provádí kurzem, od jednoho do několika týdnů, ale to je více šetrné.

Než si vyberete způsob čištění organismu od parazitů v domácnosti, se doporučuje seznámit se s receptury, diagram užití, možných kontraindikace a vybrat si ten, který se ukáže jako nejúčinnější proti konkrétní typ helminthiasyа, který je diagnostikován u vás nebo vaše blízké.

Klystýr

Uvědomte si, že některé prostředky nejsou vhodné pro děti, kromě toho, že je třeba zjistit přesné dávkování a režim příjmu a ani měnit.

V případě individuální nesnášenlivost jakéhokoli prostředky, léčba bude muset ukončit a zvolit jiný.

Skvělé recenze o čištění organismu od parazitů podle Hrabovský. Kandidát biologických věd, Naděje Semenova věřil a lidové léčitel, protože do jemnosti studoval vlastnosti přírodních potravin, rostlin, bylin, a tak p., používané v lidové medicíně tyto účely.

Na jejich základě vyvinula svou komplexní metodu čištění organismu od parazitů, která zahrnuje několik aspektů, včetně správné výživy, jak se zbavit toxinů a zbavení parazitů výhodné pro ně výživné médium, které představují sladkosti, pečivo a další produkty.

Aby očista se stala efektivní, je nejlepší přejít na vegetariánský jídelníček s dostatečným množstvím tekutin (nejméně 2 l vody denně).

Kdy přesně diagnostikován druh helminthiasyа, program bude muset opakovat po časovém intervalu, který je závislý na životní cyklus konkrétního parazita.

On sám, jako pravidlo, je zabit, ale v těle mohou zůstat jeho larvy a vajíčka, které se mohou vyvinout v dospělé jedince.

Takže, postup bude muset opakovat několikrát v intervalu 18-20 dní: například, když pinworm – dvakrát, a při ascaride a vlasoglavah – čtyři.

Lék prostředky

V současné době existuje mnoho lék prostředky proti parazitů: některé z nich jsou účinné proti jednotlivých druhů odčervení, například, a to buď kruhové, nebo tasemnice, buď gill, jiné mají široké spektrum aktivit.

Je však třeba si uvědomit, že účinnost působení nevyhnutelně způsobuje negativní důsledky pro organismus z důvodu toxicity lék prostředků, pozorností jim ve větší nebo menší míře.

Proto pro minimalizaci následků jako sám helminthiasyа, tak lék léků léčba se obvykle provádí komplexně, ve třech fázích: přípravné, vlastně anti-helminthic a redukční.

Do komplexní terapie patří prostředky pro prevenci intoxikace z masivní ztráty parazitů; oni také pomáhají překonat negativní následky působení parazitů na organismus.

Populární lidový lék

Pro čištění organismu od parazitů v domácích podmínkách se uplatňuje celá řada lidových prostředků, především potraviny a byliny, které mají pálení, hořkou a pálivou chuť, která je přesně tím, co absolutně nemůže tolerovat helminti. Na tom je založen jejich očistný účinek.

Česnekem.

Česnek
 • Pro klystýr přeskočit několik stroužků česneku prostřednictvím tisku, nalít sklenici teplé vody, přes noc vyluhovat, ráno scedíme a udělat klystýr. Opakovat po dobu 5 dnů.
 • Na 0,25 hrnku strouhaného křenu a drceného česneku, smíchejte, nalijte 1 litr vody, trvat po dobu 10 dnů. Brát půl hodiny před jídlem po 1 století ml x 3 rv den.
 • 12 kapek čerstvě vymačkané česnekové šťávy zředit v 200 ml teplého mléka a vzít půl hodiny před jídlem 3 rv den. Kurz – 7 dní.
 • Vyčištěné plátek česneku vložit na noc v anální otvor, ráno odstranit.

Na bázi bylin (pelyněk, tansy, hřebíček atd.).

 • Smíchejte sušené drcené byliny: pelyněk (30 g), hřebíček (50 g) a tansy (100 g). Brát půl hodiny před jídlem v rámci režimu: 1 den 1 krát 1 hod. l., na 2-den – dvakrát na 1 hod. l., od 3. dne a dále – třikrát denně na 1 hod. l. se skluzavkou.
 • 2 články l. sušené květy vratiče obecného nalijte strmé vařící vodou (1 l), trvají na tom, kmen a brát před jídlem 0,5 století x 3 rv den.

A sodou.

30 g jedlé sody nalijte 800 ml vody a zcela rozpustit. Nejprve udělat almužnu klystýr 2 litry obyčejné vody, pak zadejte soda kamenných a pokusit se držet defekace alespoň na půl hodiny.

Po stolici opět opakovat almužnu klystýr obyčejné vody. Opakovat postup přes den na 7-8 krát.

S koňakem a ricinový olej.

Smíchejte 50 ml koňaku a ricinový olej (jednorázový příjem), během 2-3 dnů pít ráno nalačno. Aby se předešlo dehydrataci se doporučuje pít více vody.

Čištění jater olivovým olejem a citrónovou šťávou.

Vařit 200 ml olivového oleje (předehřev) a 200 ml šťávy, vymačkané z zralé citronu. Před ulehnutím do postele, dát topné podložky na játra a každých 15 minut pít na hltan oleje a šťávy. Ráno spolu s výkaly vyjde stagnující žluč a mnoho dalších škodlivých látek.

(Pozor! V současné době jsou nabízeny lék léky příznivější akce.)

Cognac

Kontraindikace

Očista organismu od parazitů, i když v domácích podmínkách, v každém případě bude pro něj stres, tím, že zvýší vylučování toxinů z masivní ztráty odčervení.

Proto je kontraindikací pro ni mnoho:

 • těhotenství a kojení;
 • přítomnost chronických onemocnění trávicí, kardiovaskulární, urogenitální a endokrinního systému;
 • onkologie;
 • dočasné kontraindikací – chřipka a SARS.

Dokonce i když nemáte trpí těmito chorobami, je nutné poradit se s lékařem, zda je budete provádět očista těla lidových prostředků.