Dýňová semínka — přírodní prostředek proti parazitům

Vědci tvrdí, že dýně se stala jedním z prvních rostlin, používané v potravinách. Zvláštní oblibě se těšili dýňová semena, které mají jedinečnou chuť a jemné aroma. Postupem času se lidé zaměřili pozornost na opravdu léčivé vlastnosti dýně semena. Tyto oválné a ploché semena obsahují mnoho užitečných látek, a také mají silný parazitární efektem. Není divu, že léčba parazitů se provádí za pomoci těchto chutných semen.

Dýňová semínka

Zdraví, způsobena bohatým složením

Dýňová semínka – spíž vitamínů a minerálů, které činí výrobek zvlášť cenné, jako součást mnoha pokrmů, tak v syrové podobě. Pokud vzít v úvahu složení semena podrobněji, zjistíme, že se v nich obsaženo vše, co potřebujete pro naplňující, a co je nejdůležitější, hladkého těla.

Léčivé složky:

 1. Vitamíny: A, B1, B2, PP, B5, B6, B9, C, E, Protože Pokud člověk zažívá nedostatek vitamínů, to je nejvíce destruktivním způsobem ovlivňuje jeho zdravotní stav, funkčnost orgánů a systémů těla, pracovního výkonu. Ochranné vlastnosti organismu klesá, a člověk je neustále nemocný. To je důvod, proč je velmi důležité zahrnout do svého jídelníčku "vitamínové" produkty.
 2. Stopové prvky. Tyto životně nezbytné složky stimulují funkce vnitřních orgánů a podporují stav, zdravotní stav člověka na správné úrovni.
 3. Aminokyseliny, které se podílejí na produkci proteinů.
 4. Cucurbitina. Tento prvek má paralyzující dopad na červů. Oni již nejsou schopni se připojit k sliznici střeva a tah. Největší koncentrace této látky je obsaženo v nahrávce, která se vztahuje na slunečnicová semínka. To je důvod, proč dýňová semínka by měly být konzumovány spolu se zelenou fólií.

Ještě z dávných dob, lidé s úctou chovali k semena dýně a přidávali do potravin a léků. Pokud přidat do menu dýňová semínka, velmi brzy všimnete následující změny:

 1. Posiluje ochranné vlastnosti těla.
 2. Normální stav srdce a cév.
 3. Zlepšuje sexuální funkce u zástupců obou pohlaví.
 4. Normalizovat metabolické funkce organismu.
 5. Dýně
 6. Tělo přijde na tón.
 7. Stabilizuje práci zažívacího ústrojí.
 8. Stoupá hladina hemoglobinu.
 9. Vlasy a nehty se zpevní.
 10. Zlepšuje regenerační schopnosti.

Jaké červi se bojí tykev semena

Na základě dlouholetých zkušeností lidí, lze rozlišit druhy parazitů, se kterými se potýká tento produkt:

 • ascaris;
 • pinworms;
 • prsten helminti;
 • páskové červi.

Není to tak dávno, vyšlo najevo, že dýňová semínka pomáhají při giardiasis, způsobeny lamblia, které nejsou červy. Produkt ničí mikroorganismy a brání jim v reprodukci.

Předávkování a kontraindikace

Dokonce i ten vhodný prostředek, v nadměrných dávkách může způsobit nenapravitelné škody. Dýňová semínka jsou neškodné, ale to neznamená, že je lze konzumovat bez opatření. Pokud se to přehánět s tímto produktem, místo získání zamýšleného účinku může poškodit tělo.

Nedoporučuje se konzumace dýně semena bez dohledu odborníka, je-li u člověka:

 • nadváha;
 • alergie na tento výrobek;
 • zvýšená kyselost;
 • ledvinové kameny nemoc;
 • patologie jater a ledvin;
 • poruchy zažívacího ústrojí (neprůchodnost střev).
Recepty s dýně semena

Chcete-li získat maximální užitek z pití tykev semena, a ne poškodit vaše tělo, neměli byste se unést tímto výrobkem. Pokud jde o vyhnání parazitů, semena potřebují jíst každý den a v dostatečném množství. Před zahájením léčby, každého člověka je třeba se ujistit, že to není součástí skupiny kontraindikací. Pokud budete jíst semena, bez ohledu na zákazy, se mohou projevit tyto vedlejší účinky:

 • poruchy zažívacího ústrojí;
 • nevolnost;
 • zvracení;
 • tachykardie;
 • zvýšená činnost ledvin a jater.

Data příznaky se projevují velmi zřídka. Nevolnost, zvracení a tachykardie se vyskytují v vyvolána nadbytkem denního dávkování. Proto, i snaží se zbavit červů, je důležité sledovat množství spotřebovaného osiva, čímž do zhoršení svého stavu.

Jak přijímat semena dýně od parazitů

Jak se zbavit parazitů, by měli jíst dýňová semínka v jakékoliv formě. Lze je smažit, sušit, přidávat do čaje nebo oblíbené jídlo, a je možné jíst v syrové formě.

Je velmi důležité, v procesu čištění od parazitů, není přemoci své tělo. Dozvíte přesné dávkování produktu, stačí znát věk pacienta a seznámit se s následujícím seznamu:

 • denní dávka pro dospělého člověka – 0.3 kg osiva;
 • pro děti 10-15 let – 0.2 kg;
 • mladší než 10 let — 0.1 kg;
 • tří-čtyřleté – 0.075 jednotek

Odborníci vysoké kvalifikace doporučují jíst slunečnicová semínka v syrové formě, s filmem zelené barvy, která se nachází mezi vnitřní část kůry a símě.

Recepty s dýně semena

Aby vyživují tělo vitamíny a stopovými prvky, je dost jíst jídla s dýně semena jednou za sedm dní. Pokud je třeba v léčbě, je třeba zahrnout tento užitečný produkt je do každodenního jídelníčku.

Zkažené nebo poškozené semínka vybrat a vyhodit. Protože od kvality surovin závisí výsledek léčby.

Lék na Giardia:

Slunečnicová semínka

Připravit tento lék pod platnost každého člověka. Jeho příjemná chuť, účinnost a dostupné ingredience – nejlepší kombinace pro léky.

Ingredience:

dospělý – 0.3 kg semena; polovina šálku medu; 50 ml čisté vody.

Příprava:

Semínka důkladně brousit v mixéru a míchejte do homogenity s medem a vodou. Prostředek jíst na lačný žaludek po dobu 60 minut. Přes 3 hodiny, vzít projímadlo a vyprázdnit střeva.

Prostředek od červů a Giardia;

Ingredience:

dospělý – 0.3 kg semena; půl hrnku medu.

Příprava:

Čerstvé semena vyčistit, suché a brousit v mixéru. Med rozehřejeme ve vodní lázni a nalijte do něj prášek ze semena. Důkladně promíchejte složky, do více viskózní suspenze. Na lačný žaludek, jíst výsledný prostředek a po tři hodiny vzít projímadlo. Jak posílit terapeutický účinek, je možné udělat klystýr s противоparazitární odvar z bylin.

Vozidlo s česnekem

Ingredience: oloupané prsty česneku – 5 ks; dýňová semínka – 0.3 kg pro dospělého; 2 články chaty medu.

Příprava:

Semena očistit a smažit v troubě nebo na pánvi. Grind v mixéru, do vzdělání drobné drobky. Česnek přeskočit přes lis nebo brousit za pomoci nože. Míchat, přidat med. Odstranit na 12 hodin.

Na lačný žaludek jíst 1 století lóží. denně. Po požití tohoto prostředku nemůže jíst nebo pít. Výjimku tvoří pouze míchané s противоparazitární akce. Přes tři hodiny vypít projímadlo a vyprázdnit střeva. Poté si můžete vychutnat snídani.

Vozidlo s ricinového oleje

Vzít 100Ks. semena a rozložit na 4 díly (po 25 ks). Všechny čtyři porce semena je třeba pomalu, pečlivě stravitelné a spolknout. Promýšlet je třeba jednu po druhé, postupně. Přes hodinu musíte vypít 1 hod. chaty. čistý ricinový olej. Opakovat denně, 30 dní.

Odpařování užitečných prvků z dýňových semen

 • 3 kg semena grind pomocí mixéru;
 • zalijeme vodou, v poměru 1:2;
 • dát na vodní lázeň na 120 minut;
 • sterilní gázu přeložte na polovinu a přes ni se přefiltruje výsledný látky;
 • odstranit z povrchu vody olejový plak-film;
 • chladný a použít pro léčbu.

Byste měli pít výsledný prostředek po dobu 30 minut nalačno. Přes dvě až tři hodiny vypít projímadlo, a čistí střeva.

Základy maximální účinnost

Dýňová semínka od parazitů

Největší farmaceutické společnosti na světě neustále pracují na vývoji anti-parazitní prostředkem. Často léky mají destruktivní vliv na tělo jako celek. To je způsobeno tím, že v jejich složení obsahuje chemikálie, toxické a složité syntetické látky. To je důvod, proč stále větší množství lidí raději léčit pomocí lidových prostředků, zejména dýňových semen. Protože jsou složeny pouze ze zdravých a přírodních prvků, a proto nepoškozují.

Na "dýňový" léčba přinesla maximální výsledky, měli byste se držet následujících pravidel:

 1. Za dva-tři dny před zahájením léčby je třeba udělat ranní čistící klystýr.
 2. Večer, po pití tykev semena, ujistěte se, pít projímadlo prostředek.
 3. Po dobu léčby vyloučit tučné, smažené, mléko, sladkosti, moučné výrobky, chléb a další pečivo.
 4. Projímadlo je třeba pít tři hodiny po požití jakéhokoliv "dýně" prostředky. Díky tomu dochází k rychlému očištění střeva a vylučování parazitů. V opačném případě, červi zahynou a zůstane ve střevech, vyvolají vážné intoxikace organismu.

Aby se na 100% vyčistit střeva od červů, je třeba brát léčebný prostředek není méně než 30-60 dní. V této době všechny larvy poklop a zahynou.