Výstup parazitů z těla v domácnosti – je nejvíce efektivní metody

Jak vytáhnout havěť doma, věděl, že již v dávných dobách. Pak obešly bez chemie, tablety, drahé léky. Napadení organismu se děje nepozorovaně pro člověka samotného. Vyzvednout vejce červů můžete kdekoli – na ulici, na veřejném místě, dopravou. Vektor helminthiasy jsou zvířata, nemocní lidé. Vejce červů mají na spodní prádlo, oblečení, ručníky, vlny domácí mazlíčky. Do životního prostředí se dostávají s výkaly.

Bolesti břicha

Kde lokalizované paraziti

V lidském těle může soužit více než 250 druhů červů. Nejčastěji se vyskytuje:

 • pinworm;
 • Ascaris;
 • tasemnice;
 • whipworm;
 • Trichinel;
 • tasemnice;
 • Echinococcus;
 • Fluke;
 • křivé-korunka duodenální vřed;
 • Fasciola.

Napadení organismu se děje při jídle nebo při přímém zasažení larev na lidskou pokožku. Velká část parazitů lokalizované ve střevech. Ale před tím se larvy nacházejí v různých vnitřních orgánech. Když se dostane do těla, larvy rychle opustí vejce, pronikají do krevního oběhu. Na přechodové fáze se mohou ocitnout v srdce, jater, žlučových cest, dělohy, kostní dřeni, cévách, nakonec se ocitnou v plicích. Být v tomto orgánu, se rychle vyvíjejí, poškozují tkáně, čímž vznikají srůsty, jizvy, cysty. Příznaky napadení červy v této fázi se podobají chřipce, zápalu plic. Spolu s sputa opouštějí plíce, při její požití se děje re-zamoření organismu. Tentokrát se larvy znovu ocitnou ve střevech. I nadále svůj rozvoj do Zralé jedinci.

Nicméně životní cyklus červů, ne vždy jde v takovém uspořádání. Dospělí červi mohou znovu proniknout do srdce, játra, plíce, kostní dřeň, ostatní vnitřní orgány. Často se v přítomnosti zjevných známek helminthiasy, aby správnou diagnózu nelze. Tak jak vyvést parazity, a zda je možné to udělat doma?

Klystýr

Metoda čištění těla

Živí se dostanou do fekální hmoty pouze některé druhy parazitů. K nim patří roupy. Zbytek jsou zobrazeny již v případě smrti. Vysvětluje všechno je to tím, že většina parazitů mají háčky, přísavky a další příslušenství, pomocí které pevně ulpívají na odvahu. Roupy volně lezoucí ve střevech, takže při aktivní činnosti peristaltiku jsou jemně tlačil z těla spolu s výkaly. Takže, očista těla je zaměřena na eliminaci parazitů ven. Jak to udělat? Červů by měli původně zabít. Nicméně, ne všechny tak jednoduché.

Mrtvých parazitů nebezpečnější než živých. Oni vydávají velké množství toxinů. Nastane otrava těla s řadou vedlejších účinků. Často po čištění těla při nešikovný použití lidových receptů, poškozený prokáže, že je ve zdech nemocniční oddělení. Je třeba vzít v úvahu všechny nuance čištění těla, dodržovat doporučení.

Urychlit vylučování parazitů z lidského těla vám takový způsob čištění, jako klystýr. S tímto účelem se připravuje speciální odvar. Tato metoda čištění – příjem projímadla. S každým pohyb střev vyjde určitý počet živých, mrtvých červů.

Efektivní metoda čištění těla – přípravný proces

Napadení organismu se děje nenápadně. Postupně je narušena činnost vnitřních orgánů, oslabuje imunitní systém, vzniká dysbiózou tračníku a dalších nepříjemné konverze. Zabít jedním tahem pera parazitů lze, ale za to se zvyšuje riziko prudkého toxicita. A rozcuchanými plechy velkých rozměrů ve střevě vede k ucpání. Před tím jak se ho zbavit doma od parazitů, je třeba připravit tělo.

Metoda korekce napájení. Z jídelníčku vyloučit sladké pokrmy, pečivo, pečení, sladkosti, kávu, smažená, tučná jídla. Za 3 dny na čištění je třeba jíst kaše, zeleninové saláty s rostlinnými oleji, bylinky, česnek. Pít hodně tekutin – alespoň 2 l denně. To může být bylinné čaje, černé, zelené, minerální stále voda. Stejný strava by měla být přítomen po celou dobu léčby. Správná výživa trochu sníží zátěž na trávicí ústrojí, uklidnit nervový systém, usnadnit proces defekaci. Souběžně s tímto výcvikovým metodou je třeba vzít sorbenty, snižují nadýmání, odstraňují nadýmání, stahují toxiny. Jako sorbent můžete vzít obyčejné aktivní uhlí. Pro dospělé jsou 2 tablety dvakrát denně. Dětem dávat po 1 tabletě.

Česnek

Očista těla léčivou klystýr

Metoda je nepříjemný, ale účinnost čištění od parazitů vysoká. Klystýr tráví v konkrétní vzor – denně, s přestávkou. Nejlepší čas je před spaním. Doba trvání léčby závisí na zvolené prostředky pro čištění organismu od parazitů. Je důležité, aby přehánět. Metoda čištění těla pomocí klystýr proti parazitům způsobuje vedlejší účinky – zácpa. Po dobu léčby je třeba nutně nasměrovat veškeré úsilí na obnovení mikroflóru tlustého střeva. Dodržování diety je uvedeno v průběhu několika týdnů po aktivním průběhu léčby.

Recepty pro klystýr proti parazitům, schémata, aplikace

 • Soda. Je považován za jeden z nejúčinnějších prostředků pro očistu těla. Vyvést parazity je možné v průběhu týdne. Jako hlavní nástroje používají potravinové sody. Pro jeden postup klystýr potřebovat 800 ml vody, 20 g sody. V teplé vodě se rozpustí jedlou sodu. Tam je třeba přidat 1 hod. lžíci soli. Teplo officinalis složení na komfortní teplotu – 42 stupňů. Ve střevech se doporučuje vydržet kamenných asi 30 minut. Klystýr dělají přes den. Léčba trvá 10 dní. Při tom je třeba si uvědomit, soda parazity nezabije. Odstraňuje odpadní látky z těla, toxiny, které vznikají v procesu života červů, a už mrtvé tělo. Během léčby je třeba sledovat vlastní pocity, reakce těla. Pokud se vyskytuje bolest při stolici nebo v přestávkách mezi postupem, je třeba léčbu ukončit.
 • Mléko a česnek. Tato metoda čištění těla je považována za nejúčinnější v přítomnosti pinworms, Ascaris. Česnek-mléčné klystýr je jemný. To není dráždí stěny a bez toho postiženého střeva. Česnek nutí parazitů opustit střeva přirozeně a mléko pomáhá jim v tom. Tato metoda čištění těla se doporučuje dětem, těhotným ženám. Vyvést parazity z tlustého střeva je třeba provést 3 ošetření. Každý den večer. Pro přípravu je nutné použít teplé mléko, stroužek čerstvého česneku. Poslední mleté, zalijeme mlékem. Zábal kapacita ručníkem, trvají na tom, 7 minut. Pro dospělé se používají 800 ml mléka najednou, dítě starší než 5 let – 500 ml, menší – 250 ml.
 • Šťávy. Pro přípravu roztoku pro klystýr je třeba používat vodu pokojové teploty, kyselé šťávy – citron, brusinky, brusinkový, rakytníkový. V 1,5 l vody se přidají 2 století lžíce šťávy, 1 soli. Poslední zmírňuje otoky, která vzniká v důsledku konání klystýr. Čistí tělo od parazitů tímto způsobem 1 krát. Za postup následovat časté nucení na stolici, budou opustit tělo parazitů. V poslední době jich bude nejvíce.

Je velmi důležité držet se schématu léčby. Pokud tělo reaguje na postup buď je dítě příliš malé, používají jiný způsob čištění.

Kopřiva infuze

Projímadlo k vyčištění těla od parazitů

Funguje podobně jako předchozí metody čištění těla. Projímadla stimulovat střevní peristaltiku, usnadňuje průchod fekální masy.

 • Ricinový olej. Přijmout, musí být ne více než 3 po sobě jdoucích dnů. V současné době ricinový olej lze koupit v lékárně ve formě kapslí. Je výhodnější používat přesně v takové podobě. Na skladě by měla být od 2 do 6 hodin volného času po užití léků. Nejjednodušší je pít ho ve 2 hodiny v noci. Do rána střeva bude fungovat podle zadaného schématu. Tělo připravit k očistě. Kromě toho, v noci tělo se zklidní, paraziti jsou odděleny od stěn, spadají do fekální hmotnost při stolici. Za půl hodiny se dospělý člověk potřebuje přijmout 30 g ricinového oleje. Dítěti dávají 5-10. Smýt acidofilní vodou, jogurt, jogurtem. Je možné celou dávku vypijte najednou. Zejména pokud do doby přijetí v noci. Místo ricinového oleje, lze pít kdykoliv rostlinných – slunečnicový, olivový, rakytník řešetlákový, lněné semínko. Dávka za 1-krát – 30 ml.
 • Mrkvová šťáva. Používají čerstvé. Je velmi důležité — se připravuje bezprostředně před spotřebou. Za 1 krát byste měli pít ne méně než 200 sklenic šťávy.
 • Kefír. Přírodní projímadlo pro čištění, který všechno ostatní, příznivě ovlivňuje stav tlustého střeva. Za den můžete vypít asi 1 l. Pro očistný účinek dost 2 sklenic.
 • Kopr. Semena fenyklu jsou považovány za jeden z nejvíce účinných látek v boji s parazity. Pro očistu těla je třeba vzít lék na konkrétní vzor. Ráno nalačno sníst 1 století lžíce semen. Smýt 2 šálky vody. Dětem pro čištění je třeba grind na prášek buď dávají hod. lžíci kopru. Večer byste měli pít 15 ml magnesia. Procedury se provádějí 3 krát. Týdně 1 krát. Následujících 14 dní je třeba brát kopr bez magnesia každý čtvrtý den.
 • Kopřiva infuze. 2 století lžíce kopřivy zalijeme 400 ml převařené vody. Podává víkem, trvají na tom, den. Se čistí v průběhu dne.
 • Semeno lnu. Zalijeme 2 století lžíce semen se sklenicí vody. Nechat na noc. Ráno pít nalačno spolu s osivem.
 • Salát. Vařené řepa smíchané s mrkví, švestkami. Plněné rostlinným olejem, solí. Jíst je třeba ráno.
 • Jablečný džus. Je nutné použít kyselé sladké jablka, nejlépe zelené odrůdy. Najednou je třeba vypít nejméně 200 ml se Připravuje bezprostředně před spotřebou.

Lidová laxativa způsobit návykové organismus, nemají vedlejší účinky, což je velmi důležité. Je třeba pouze vzít v úvahu individuální vlastnosti organismu vyhnout se alergické reakce.

Jak zbavit tělo parazitů

Jako léčebných složek působí byliny, semena, zelenina, ovoce. Každé prostředek pro očistu připravují na předpis, které užíváte na konkrétní vzor. Co si vybrat – řešení individuální. Všichni mají rychlý účinek, pozitivní výsledek. V domácích podmínkách od parazitů lze zbavit za ohledu na to, dnech při respektování všech pravidel anti-worm terapie.

 • Dýňová semínka. Bohaté složení semena mají příznivý vliv na práci trávicího systému, zlepšuje imunitu. Rychle obnovuje tělo po činnosti parazitů. Kromě jiného, v jeho složení je zahrnuta složka, která na červů působí jako jedy. Lék můžete dát dítěti s radostí podstoupí léčbu sám. Není kontraindikováno použití této metody očisty organismu od parazitů těhotné. Semena přijímají sami nebo patří do složení jiných léků. Nejjednodušší způsob, jak očistit – ráno sníst nalačno hrst oloupaná semena. Jako projímadlo, po 30 minutách berou mrkvové šťávy.
 • Vlašský ořech. Oloupané ořechy rozdrtil. Přelije se 4 století lžíce získaného složení sklenicí převařené vody. Na malém ohni vydrží až převaření. Trvají na tom, 30 minut. Pít pro očistu během dne po menších porcích.
 • Dýňová semínka
 • Trojice. Známá metoda efektivní čištění těla. V domácích podmínkách je možné dosáhnout obrovských výsledků. Ve složení 50 g hřebíčku, 100 g mochna husí, 30 g pelyňku. Tajemství úspěchu směsi v akci každého z nich. Společně rostliny umožňují očistit tělo od parazitů, normalizovat svou práci. Tansy ničí dospělý hmyz pelyněk a hřebíček zápasí s červy na jiné fázi vývoje, vajíčka parazitů. Brát léky je třeba podle určitého schématu. Všechny komponenty promění v prášek. První den se čistí nalačno 1 hod. lžíci. Smýt obyčejné vody. Pak můžete odstranit hořkost medem, džemem, džus. 2,3 den pít ve stejnou dávku dvakrát denně. V následujícím třikrát. Průběh léčby je asi měsíc. V první době se tělo čistí od parazitů, pak od toxinů, regeneruje. Délka čištění závisí na závažnosti helminthiasy.
 • Česnek. Odvodit parazitů touto látkou je možné různými způsoby, metodami. Několik z nich. Česnek mleté, dát na paty, zvěčňuje náplast. Chodí s ním celý den. Aktivní složky česneku pronikají skrz kůži, publikováno krví po celém těle. Velmi účinná metoda při helminthiasy na jeho počáteční fázi. Když larvy jsou ještě v cévách. Česnek zapečené v troubě, dát na noc do oblasti pupku. S pm se nalije několik zubů česneku sklenicí převařené vody. Ráno pít nalačno.
 • Cognac. Koupit třeba kvalitní nápoj, stínované alkohol pro čištění není vhodný. Léčba tráví noci. V této době se většina parazitů volně lezoucí po střeva. Zhruba ve 2 hodiny v noci je třeba vypít šálek zeleného čaje. Přes 5 minut – 100 g brandy. Tento alkoholický nápoj na bázi kůry dubu otupuje bdělost parazitů. Po 15 minutách, je třeba vzít 50 g ricinový olej. Před tím ji zahřát na teplotu těla. Při výskytu nevolnosti můžete pít vodu s citronovou šťávou nebo podržet plátek v ústech. Za 10 minut můžete jít dál spát. Organismus od parazitů začne čistit ráno. Průběh léčby je 3 dny po sobě.

Organismus od parazitů by měly být čištěny dvakrát ročně. Metody, způsoby, recepty očistit se vybírají podle vlastního uvážení, s přihlédnutím k individuální vlastnosti organismu. To je velmi důležité. Každý z nich je uznáván jako nejlepší za mnoho let.