Jak s léky se zbavit parazitů v lidském těle

Pokud jde o paraziti v lidském těle, přicházejí na mysl "tradiční" červi. Ale situace by mohla být mnohem vážnější. Červi představují malé, někdy ne více než 1 cm, kulaté červy. A při jejich výskytu je nemocný často podlehne panice stavu. Ale porážka parazity je mnohem vážnější – červi různých druhů, může dosáhnout více než 10 viz Druhy mají vlastnosti, pohybovat se v těle infikovaného člověka, jak se na játra, žaludek, plíce, sliznici oka. Také paraziti způsobují nevýslovný škodí tělu napadeného, ucpat svými zamotání jedinců cévy. V důsledku se zvyšuje riziko vzniku infarktu, mrtvice a, jako důsledek, fatální. Každý rok se v Evropské části od parazitů zemře více než stovky lidí, přičemž ani hádat o problému. Jak se zbavit parazitů v těle a zabránit návštěvy nezvaní hosté?

Nemyté potraviny

Paraziti a jejich způsoby pronikání

Přidělit více než 250 druhů odrůd parazitární červi, kteří mohou přebývat v živých organismech – v těle zvířete a člověka včetně. Oni vždy způsobí hmotné škody – a to i non-nebezpečné na první pohled škrkavka vedou ke zničení stěn střeva, který se projevuje vnitřním krvácení a bolestmi břicha. Aby se zabránilo infekci, je třeba se uchýlit k možné metody ochrany. Pokud se infekce již došlo, bude vyžadovat rychlé a efektivní léčby je dobře patrné především použitím lék léků.

Aby se předešlo zamoření parazity je třeba uvést možné způsoby napadení. Zde se vydávají následující body:

 1. Pin cestu. Člověk mnohem častěji nakazí při hmatové kontaktu s zamořené povrchy – hry v pískovišti, koupání ve vodních nádržích a jiné akce.
 2. Rostlinné průnik vajíček parazitů v žaludku člověka – nemůže jíst špinavé zeleninu a ovoce, je důležité, aby si myli ruce před jídlem.
 3. Bodnutí hmyzem také se stává příčinou napadení škůdci – hmyz "přenášejí" člověku vejce parazita přes ústní dutiny při kousnutí.
 4. Prvoci, paraziti jsou často přenášeny pohlavním stykem, a proto je důležité sledovat vstupem na sexuální kontakty s cizími lidmi, partnery.

Pokud došlo k nejisté situace z výše uvedených skupin, je třeba pečlivě brát své pocity v budoucnu. Při prvních projevech infekce je důležité se obrátit na odborníka.

Příznaky

Přítomnost parazitární jedinců způsobuje někdy nenapravitelné škody na zdraví člověka. To je způsobeno přítomností u nezvaní hosté kojence a zubů, které jsou kopat ve stěnách vnitřních orgánů a způsobit "zničující úder". Podobného sací na jedno místo vede k úplné destrukci stěny a vnitřní krvácení, diagnostikovat, které je velmi obtížné.

Kromě ničení muset čelit následkům z nahromadění odpadu života. Odpady vedou k otravě organismu, což se promítá do malátnost a celkové intoxikace v důsledku nedostatku včasné léčby.

Protože devastace parazitů tělo dostane dost vážné, člověk je konfrontován s takovou příznaky, jako je:

 • neustálým pocitem hladu a nesmyslné snížení hmotnosti, nebo naopak, nedostatek chuti k jídlu a nárůstu tělesné hmotnosti;
 • slabosti, apatií, anémií;
 • Příznaky
 • alergickou reakcí, které dříve nebyly pozorovány;
 • silnými bolestmi hlavy, často s migrény a zvýšení krevního tlaku;
 • porušení v práci střeva, které se projevuje ve formě zácpa nebo průjem, silné bolest syndrom v žaludku a střevech;
 • křehkost vlasů a nehtů, bledost a peeling kožních příkrovů;
 • bolestmi v kloubech, svalech, zhoršení artritidy;
 • herpes na rtech a na dalších hlenu membrán;
 • vyrážka, svědění nebo pálení pokožky, které nelze vysvětlit vnějšími příčinami;
 • nespavost, sníženou zdraví.

Při určování u sebe několik příznaků s nedostatkem efektivní odstranění po použití lék léků, měli byste okamžitě navštívit lékaře pro provedení příslušné diagnostiky a léčby.

Nebezpečí parazitů

Aby se u infikovaného nevzniká touhy nechat vše, jak je třeba vést na příklad možné komplikace z přítomnosti v těle, nezvaní hosté. Zde se vydávají následující nebezpečí:

 • giardia v játrech, provokovat cirhóza;
 • Trichomonas často stávají příčinou cukrovky, roztroušené sklerózy, rakovina ničení;
 • škrkavka zasáhly orgány zažívacího ústrojí a plíce, čímž se člověk dostane na operační stůl s vnitřní krvácení;
 • chlamydie jsou příčinou neplodnosti;
 • Trichinel vedou ke vzniku křečí a záchvatů epileptické, i když dříve patologie nebyla odhalena;
 • trematode jsou příčinou rozvoje cancer onemocnění;
 • Toxoplasma mít negativní vliv na nitroděložní vývoj plodu, stejně jako provokují u infikovaného člověka duševní odchylky.

Veškerá nebezpečí pochází z hromadění odpadů, jejich rozklad a vylučování jedovatých látek. Proto je důležité se zbavit parazitů v těle s léky, které bude mít za následek rychlejší vylučování červů. Použití lidových prostředků je lepší použít jako primární léčba, ale jako pomocné způsoby, bude jen užitečné. V podstatě stejné jak se zbavit parazitů by měla probíhat za pomoci léků.

Diagnostika

Předtím, než hledat odpověď na otázku, jak se zbavit parazitů v těle rychle a efektivně, je třeba navštívit lékaře pro absolvování vyšetření a konzultaci odborníka. Diagnostika nákazy je důležité pro určení typu nezvaní hosté – to by označení léků a schéma léčby. Zde je důležité určení místa léze a způsobené škody na tělo – je nutné pro další léčbu postižených orgánů, pro obnovu poškozených stěn a tkání.

Diagnostika

K diagnostickým činnostem patří:

 • sérologie – definice v těle protilátky pro "zničení", parazitární odpadu;
 • histologické coprogram – posouzení jemných plátků získaného stolice pro stanovení přítomnosti červů uvnitř člověka;
 • haemo intuens an – skenování krve pro stanovení množství živé kapky, která při přítomnosti parazitů v krvi se zvyšuje do 2 tisíc krát – ukazatel indikuje přítomnost larvy v lidském těle;
 • na elektroakupunktury – používá se zřídka, protože elektřina při přítomnosti parazitů zhorší situaci.

Jaký by léčba nebyla přijata, je důležité podstoupit vyšetření k určení typu nezvaní hosté. To je důležité vyhnout se aplikaci chemické "zbytečné" poškození infikovaného organismu, neboť přípravky obsahují stejný jed pro komáry. Je důležité vybrat vhodnou pro ničení hlavní látka, protože v opačném případě může způsobit komplikace u pacienta.

Kontraindikace k léčbě lék

Protože léky jsou založeny na obsahu jedovaté pro parazity komponenty, lékařsky léčby je kontraindikováno děti a těhotné ženy – jejich léčba by měla být založena na použití lidových prostředků. Totéž říkají při léčbě mladých matek. Ale mají na výběr – odstavit dítě od prsu a využít lék prostředky. To radí odborníci, kteří se diagnostikovala komplikace z činnosti parazitů. Navíc, mladá matka by měla i nadále kojit dítě při diagnóza nezvaní hosté.

Princip přijímání lék léků

Léky by měla jmenovat pouze lékař v souladu se základními principy takového ošetření. Použití jednoho léku může být neúčinná, ale může zhoršit situaci, když škodí člověku.

Léčba léčba parazitů se provádí v několika fázích, kam patří:

 1. Dodržování speciální diety. V závislosti na druhu červů člověk by se měl vzdát pojídání některých potravin – je třeba, aby se zabránilo rozmnožování jedinců a zahájení jejich útlaku. Často počáteční fáze trvat minimálně 3-4 dny. Při setkání velkého množství parazitů období diety přetrvává.
 2. Použití léků pro vyčištění střev a zvýšení odtoku žluči. Zde lze využít i lidovými prostředky, pokud neexistují kontraindikace. Příjem léků by měla konat ne méně než 5-6 dní. Jako obvykle, je to fáze v kombinaci s dietou.
 3. Aplikace lék léků k smrti parazitů. Téměř všechny nástroje jsou zaměřeny na zničení jedinců v těle. Některé z nich paralyzovat škodlivých hosty, další jed. Užívání prostředků nemůže trvat více než 5 dnů – kurz příjem je zkoumán v návodu k použití.
 4. Závěrečná etapa se zdá být chov mrtvých parazitů z těla přirozenou cestou.
 5. Očista krve a vnitřních orgánů, od odpadu života.

Součet shrnul, je třeba poznamenat, že principy vylučování parazitů z těla jsou založeny na posloupnosti: očista – zničení – léčba – čištění. Nedostatek shody předložených fází nepovede k pozitivnímu výsledku léčby.

Princip přijímání lék léků

Účinné léky

Označení léků vyrábí pouze lékař v souladu s výhledem parazitární červi – je důležité zvážit jejich přežití, množství, přizpůsobivost na "extrémní" situace. Všechny léky jsou rozděleny do skupin v souladu s farmakologické vlastnosti.

Zničení parazitů

Původní očista lze provést jakýmikoliv přijatelné pro pacienta léky a metodami. Dále lékař předepíše léky pro ničení jedinců. K takovým lékům patří:

 1. Přípravky ve složení, které květy vratiče obecného, hřebíček a pelyněk. Bylinné složení neznamená fatální působení na vnitřní orgány samotného napadeného, a vytváří jemný účinek. Odvary z hlavních složek může být vařené sami, ale tablety jsou vysoce koncentrované, čímž může být dostačující jen 2-3 recepce prostředky.
 2. Zničení parazitů dochází nejen leptání. Existuje účinný lék – farmakologické vlastnosti, které jsou zaměřeny na dosažení poruch u parazitů vstřebávání glukózy. To vede k jejich postupnému zániku.
 3. Léky, které paralyzovat červy, které jsou již přes dva dny, umírají kvůli nedostatku potravin. Proto je jejich léčba začíná téměř ihned po aplikaci prostředky – druhy ven z těla přirozeně živé.
 4. Přípravek určený k smrti páskových červů a prvoků. Páskové červi způsobují více škodlivé škody na tělo člověka, a proto zde není třeba použít paralyzující prostředky – je lepší zasadit paraziti zničující ránu pro rychlé akce.

Všechny lék prostředky jsou určeny individuálně s výpočtem dávkování a režim příjmu.

Léčba parazitů

Mrtví paraziti budou chodit dlouho přirozenou cestou, takže se pro její urychlení procesu vhodné léky. K nejvíce efektivnímu léku patří blokátor, očista střeva od mrtvých červů. Lék mohou užívat dospělí a děti starší 5 let.

Očištění od produktů rozpadu

Zničení parazitární jedinců a jejich vylučování z těla trvá hodně času. Mnohem těžší očistit tělo, otrávené produkty rozpadu. Zde lékař jmenován řadu léků, jejichž účinek je zaměřen na určité "části" pro čištění.

Mimo jiné, je důležité brát léky k posílení imunity, aby se zabránilo "recidivy" a rychlé opakované infekce.

Načasování léčby

Léčba od helminthiasy, toxoplazmóza a jiných onemocnění může trvat až několik měsíců. Minimální doba léčby trvá měsíc – zde se zpracují všechny 4 fáze zničení parazitů. Přesné schéma léčby bude ošetřující lékař.

Prevence nákazy

Prevence nákazy

Po přenesení parazitů je důležité obrátit se na preventivní opatření, mezi které vydávají následující předpisy:

 1. Dodržování hygieny – mytí rukou před jídlem, pokaždé, když se po příchodu c ulice a přítomnosti na veřejných místech. Vyhnout se re-infekci to je užitečné bude mít antiseptické sprej kapesního formátu – stačí vždy při sobě mít alkohol ubrousky.
 2. Během léčby se denně měnit ložní prádlo – pouze tak lze zabránit re-zamoření parazity. Mimochodem, dokonce i obvyklé červi mají funkci vylézt ven a laickým vejcím v blízkosti řitního otvoru. Respektive, vajíčka parazitů jsou přítomny na spodní prádlo a posteli. A pak, a další je třeba měnit každý den, a po použití věci nutně vařit.
 3. Důkladně vypláchnout ovoce a zeleninu před konzumací. To je užitečné bude používat pro tento zvláštní prostředky, které rychle a efektivně odstraňují bakterie a případné vajíčka parazitů.
 4. Nelze jíst syrové maso a ryby – to zvyšuje riziko infekce salmonelóza. Zvýhodněné sushi často stávají příčinou kontaminace kulaté červy. Před pitím jíst nutně vystavit produkty tepelného zpracování.
 5. Ne abyste se s cizími zvířaty – oni se také stávají nositeli vajíček parazitů. Pokud přesto styku došlo, důkladně umyjte ruce. Pokud jste při tom byli v rukavicích nebo brýlích, po kontaktu nutně vařit jejich, nebo alespoň vyprat. Jejich zvířata foster a sledujte jejich chování.

Infekce parazity se může stát nejvíce neobvyklé pro osobu způsobem. Prakticky všechny infikované nechápu, jak takového stalo. Ale pokud máte pocit, ošklivé příznaky, ukazuje na přítomnost v těle parazitární jedinců, okamžitě se obraťte na kliniku pro absolvování zkoušky. Self-léčba léky je přísně zakázáno.