Jak přijmout dýňová semínka od červů

Dýňová semínka od červů — populární lék v lidovém léčitelství. Na rozdíl od lék anthelmintikum prostředky, které neobsahují nebezpečné a toxické složky, takže jejich použití je možné nejen pro dospělé, ale i pro děti.

Vliv dýňových semen na červů

Dýňová semínka se mohou mírně, a co je nejdůležitější efektivně neutralizovat a vyvést z těla červů. Hodnota léčba jimi je v tom, že červi budou maximálně šetřící pro tělo způsobem, bez použití závažných chemických prostředků a rizika vzniku nežádoucích účinků. Blahodárný vliv semena dýně na organismus člověka contrastingly v kombinaci s negativním vlivem, prostředky na odčervení.

Jako dýňová semínka působí na červů? Aktivní látky semena — cucurbitina, který je jedovatý pro parazitární jedinců, dostat do těla, vstřebává do krevního řečiště a paralyzuje odčervení, čímž nejsou zahynul, ale ztratí schopnost pohybovat se, že lpí na střevní stěny, množit a žít normálním životem. V důsledku toho, že ztuhlé červi jsou zbaveni možnosti se stravovat a zůstat v orgánu, že brzy nastane zkáza a jsou fyziologickým způsobem jsou odvozeny ze střeva.

To je cucurbitina je jed červů. Tato vlastnost dýňových semen proti parazitům zaznamenali čínští léčitelé, to je od nich přišel k nám tento způsob léčby je helminti. Mimochodem, dýňová semínka od parazitů působí maximální terapeutický účinek, jíst je potřeba spolu s kůží — specific plášti, kde je obsaženo nejvíce cucurbitina.

Indikace

Semínka dýně jsou účinné proti červů v každém věku — pro dospělé a pro děti. Kromě toho, léčba tímto lidovým prostředkem velmi dostupné a praktické pro každého muže, díky čemuž se použít semeno dýně od parazitární v těle jedinců a pro jejich prevenci je možné často.

Takže, užívání tohoto nástroje bude vyhovovat každému člověku za následujících podmínek:

 • v domě bydlí domácí mazlíčci, proto je pravidelné a bezpečné čištění těla od možných worm invaze je znázorněno všechny členy rodiny — od malých až po velké;
 • léčba vyžaduje dítě, zvláště v raném věku, při tomto užíváním tvrdých proti parazitům lék prostředky velmi nežádoucí;
 • tam je touha pravidelně provádět očistu trávicího traktu od možné infekce parazity jak s termální, tak s preventivní účel;
 • mají podezření na existenci červů, nicméně, se uchýlit k tomu, že příjem léků není žádoucí.

Mechanismus účinku dýně semene na lidské tělo podívat v tabulce.

AkceVýhody semen
OčistaAminokyseliny a vláknina obsažené v semeni dýně, umožňují si krátké době čistí tělo od odpadních látek a toxinů, produktů odčervení.
ZáchranaProtože paraziti se živí krví a dalšími vnitřními tělesných tekutin a tkání lidského těla, na pozadí onemocnění člověk cítí úpadek sil a podrážděnost, trpí jeho imunitu. Dýňový semínko ničí a odstraňuje parazity z těla, což eliminuje tyto nepříjemné příznaky. A vitamíny a minerály, obsažené v jeho složení (fosfor, draslík, hořčík a železo) obnoví zdraví člověka po nemoci.
Boj s parazityJed cucurbitina je obsažen pouze v semeno dýně. Díky tomu je dosaženo vyjádřené jako anthelmintikum akce.

Jistě, ve srovnání s léčivými přípravky, léčba dýně semena nepřinese škody. Tedy hlavní výpovědí k použití semena jsou:

 • onemocnění ledvin, žlučníku, žaludku a jater, na pozadí, které je příjem léků anthelmintikum akce je přísně zakázáno;
 • dětský věk do 12 let;
 • těhotenství a kojení;
 • lidé staršího věku.

Pro všechny uvedené osoby konzervativní léčba worm invaze velmi nežádoucí vzhledem k vlivu toxicity léků.

Od všech parazitů vám dýňová semínka?

Cucurbitina, které obohacený semeno dýně, je schopen zničit obrovské množství parazitů — velikosti od milimetrů až metrů. Paralyzující a způsobující odčervení, cucurbitina je vylučován z lidského těla, spolu s mrtvých parazitů.

Takže, pokud jde o kterých odčervení efektivně dýňový semínko?

Druh odčerveníTituly
Škrkavky (měchovec)Roupy, vlasoglavy, Trichinel a škrkavka.
Páskové červi (cestodes)Široký tasemnice, skotu a prasat tasemnice.
Štěstí (motolice)Jaterní štěstí, sibiřský Fluke, giardia.

Dýňová semínka a projevují svůj terapeutický účinek uvedených parazitů. Pokud je zjištěn jiný patogen, dýňová semínka nebude mít na něj anti-parazitární efekt.

Odvar

Jak jíst dýňová semínka?

Dýňová semínka mohou působit nejen proti červů, ale také zmírňují klinické příznaky samotného onemocnění. Jejich použití zlepšuje stav imunitního systému, normalizuje zažívacího ústrojí, zlepšuje chuť k jídlu, nasycené mastné kyseliny uvolněné tělo se stopovými prvky. Dýňová semínka od červů pálí uvnitř v nasekané, syrové nebo tepelně zpracované podobě, je nejdůležitější dostupnost u nich samého shell, o níž jsme mluvili výše, kde je obsažena právní látka — cucurbitina.

Dospělý v den musíte jíst ne méně než 300 g semena, dětem — od 70 g v závislosti na věku. Kromě toho, z tohoto nástroje se doporučuje pít vývar a doplnit je klystýr, v komplexu s nimiž se zbavit odčervení bude mnohem jednodušší. Také z pip cvičil příprava tinktura nebo čaje.

Jíst dýňová semínka od worm invaze potřebujete nutně na lačný žaludek. Chcete-li zvýšit účinnost prostředků, můžete ji kombinovat příjem s více produkty, také má anti-parazitární vlastnostmi, jako je například česnek.

Jak přijmout dýňová semínka od dostupných červů, vysvětlím dále.

Recepty

Nabízíme na výběr receptů, které vám vzdát farmakologické léčby a pomůže rozloučit s parazity.

Dýňový semínko a ricinový olej. Účinný způsob proti parazitům. V průběhu dne osobě je nutné jíst alespoň 100 semena, proto je důležité je důkladně žvýkat. Večer, těsně před spaním vypít lžíci ricinového oleje.

Průběh léčby — 3 dny. Semena dýně se neutralizují a zničení červů a ricinový olej bude mít projímavé účinky a zobrazí je spolu se židlí ven. Po pár týdnech se doporučuje kurz opakovat, aby se zabránilo relapsu onemocnění zbývající v těle vajíčky červů.

Pokud recept se používá pro dítě, který není 12 let, počet semen a ricinový olej je třeba snížit přesně na polovinu.

Dýňový semínko a med. 300 g semena grind a promíchejte s polévkovou lžící medu. V případě, že směs byla velmi hustá, je možné přidat do ní trochu převařené vody.

Med

Jíst dýňová semínka s medem v dopoledních hodinách na lačný žaludek. Přes 3 hodiny, aby vypít projímadlo, lze nahradit klystýr. Kurz 3 dny.

Pokud je léčba nutná teenager, počet semena by měla být 150 g, dítě do 6 let — 70 gg

Dýňový semínko a česnek. 200 g semena na krátkou dobu smažíme na pánvi bez oleje a vody, tepelné zpracování musí být povrchové. Poté, co semena cool, brousit na kaši v mixéru spolu s trochou čištěná hlava česneku.

Výsledná směs trvat v průběhu celé noci. Ráno, po probuzení, jíst lžíci hotové směsi. Jíst a pít v příštích 3 hodiny při tomto receptu se nedoporučuje.

Dýňový semínko a mléko. Sklenici mléka a sklenici semena bič v jakýsi koktejl pomocí mixéru a jíst v dopoledních hodinách, místo prvního příjmu potravin.

O hodinu později dovoleno pít trochu převařené vody, později 3 hodiny — udělat klystýr nebo pít projímadlo.

Dýňový semínko a fenykl semena. Ve stejných poměrech míchat semeno fenyklu a dýně.

Polévkovou lžíci hotové směsi zalijeme l vařící vody, trvají na tom, asi hodinu a kanalizace. Pít jako čaj 3 krát denně. Průběh léčby — 7 dní.

Dýňový semínko a soda. Slunečnicová semena smažit bez přidání vody a oleje, pak brousit pomocí mlýnek na maso. Na 200 g práškového rostlinné hmoty přidejte 200 g medu a lžičku jedlé sody.

Česnek

Odvar z dýně semene. 500 g oloupané semena zalijeme l studené vody, dát prostředek na vodní lázeň a dusíme po dobu 2 hodin, bez varu. Jakmile vývar mírně ochladí, zmáčknout semínka, scedíme prostředek a pít ho během hodiny malými doušky. Přes 2 hodiny pít sůl projímadlo.

Každý recept je na základě dýně semene nekomplikované a je k dispozici v aplikaci. Později 7 dnů po skončení každého vybraného kurzu léčby, důrazně se doporučuje provést průzkum na odčervení.

Léčba červů po stopách

Anti-parazitární terapie dýně semena se provádí ve třech fázích. Každá fáze léčby trvá určitou dobu.

Fáze Akce
PrvníOčekává vylučování z těla prvoků, kruhových a páskových parazitů. Očista se provádí tím, že požití tinktura z pelyňku ráno a večer. Denní dávka infuze pelyňku nesmí překročit 100 ml. Pokud by byl zneužit datům prostředkem, vysoká pravděpodobnost vzniku vedlejší účinky — nervové poruchy. Je zakázáno čištění pelyněk těhotné. Průběh léčby — 3 dny, poté je třeba povinná přestávka na 5 dní.
DruhýProbíhá odstraňování drobných a odešel po první fázi očištění jednotlivých velkých parazitární jedinců. Ráno, na lačný žaludek, ke žvýkání a jíst 300 g semena dýně, ničím smýt semena není nutné, protože kapalina ředění koncentraci cucurbitina a dá šanci paraziti přežít. Za pár hodin musíte vypít roztok epsom soli, a o hodinu později, aby úklidové klystýr. V den léčby klystýr je třeba opakovat s frekvencí 2,5 hodiny, to je až 8 krát denně. Průběh léčby je 7 dní, pak je povinná přestávka na stejnou dobu. Stravování v době konání terapeutické kurzu by měl být maximálně šetřící, bez sacharidů, mastné a smažené potraviny. Autor metody doporučuje jíst obiloviny, zelenina a ovoce.
TřetíPoslední fáze, během níž se provádí očista jater. Prostředek pro čištění se připravuje z přírodního olivového oleje a šťávy z jednoho citronu. Oba tyto produkty jsou silné choleretic látek, a kromě toho, mají schopnost vylučovat z těla možných zbývající parazity.

Metoda Ga H. Hrabovský autor sám doporučuje provést 4 krát, aby s vysokým stupněm přesnosti očistit tělo od parazitů, což je důležité pro osoby s vysokou mírou worm parazitární onemocnění. Kontraindikováno použití této metody u těhotných, u dětí do 16 let, u osob s přítomností v těle kameny (ledvinové kameny, žlučníku) a ulcerózní léze stěny žaludku a střev.

Mléko

Jak aplikovat dětem

Protože semena nemají žádný toxicity vliv na lidský organismus, jsou bez obavy mohou být v dětském věku.

Kolik a jak si dýňová semínka od dostupných v těle červů dětem závisí na věku dítěte. Obecné schéma příjmu dýně semeno v dětském věku je následující:

 • děti od 5 do 7 let — maximální denní množství semena 150 g;
 • od 8 do 10 let — 200 g;
 • děti od 11 do 12 let — 250 g;
 • nad 12 let — 300 g nebo dospělý dávkování.

Pro boj s červy dovoleno používat uvedené dospělí recepty, ale dávkování osiva v nich se doporučuje poněkud snížit s ohledem na věkové zvláštnosti dítěte.

Pokud se dítě ještě není 5 let, pro jeho léčbu je třeba použít sami, semínka dýně, a "mléko", který by měl těžit ze semen. Pro tento šálek oloupané semena (s uloženým zelenou skořápkou) přeskočit přes mlýnek na maso a vařit dvěma šálky vařící vody. Výsledná směs by měla warm up pomocí vodní lázně na mírném ohni asi 2 hodiny. Pak oheň vypněte, nádobí s budoucím lékem zábal a dát pro pozdější spojených s vymáháním celou noc. Ráno směs scedíme, shromážděné tekutina se bránit, ještě v průběhu 30 minut. Za tuto dobu na povrchu nástroje se projeví olejové skvrny, které je třeba sbírat a nalijte pomocí lžíce, a pak nabídnout výsledný mléko dítěti, které se musí vypít na lačný žaludek. Po 7 dnech léčby dýně mléko se doporučuje opakovat.

Kopr

Nežádoucí účinky a kontraindikace

I přes to, že dýňová semínka — je zcela rostlinný produkt, při zneužití jimi nebo použití bez souhlasu ošetřujícího lékaře může ublížit tělu.

Před tím, jak je zacházeno dýně teď hned, je třeba si uvědomit, že je to prostředek, kromě anti-parazitární vlastností, má výrazné choleretic a projímavé účinky. To znamená, že tento produkt je přísně kontraindikováno osobám s chronickou poruchou střevní podle typu průjmu a dostupnost v těle stánkem kámen.

Draslík, kterým obohacený semeno dýně, zvyšuje močení, a proto onemocnění ledvin a infekce močových systému také zahrnuty v seznamu kontraindikací.

Zinek, fosfor a skupina vitamínů, které jsou také bohatě dýňový semínko, při překročení denní dávky může způsobit následující nežádoucí účinky:

 • nevolnost, zvracení;
 • arytmie, tachykardie;
 • průjem;
 • bolestivé močení;
 • alergické reakce.

Pomáhají zda dýňová semínka od červů — opravdu pomáhají. Díky aktuálním látce — cucurbitina, a také obsah minerálních látek, vitamínů, dýňový semínko lze použít k léčbě a prevenci helminti v těle.