Pelyněk od parazitů: jak vařit a vzít

Tradiční medicína nabízí celou řadu receptů s použitím rostlin, bohaté na prospěšné látky – esenciální oleje, fytoncidy a alkaloidy. Populární tipy, jak vzít pelyněk od parazitů v domácnosti. Prostý tráva bezbolestné vymaže zažívacího ústrojí, osvobodí jej od červů, Ascaris a toxinů. Souběžně léčí malárie, hypertenze, posiluje imunitu a podporuje hubnutí.

Pelyněk

Příznaky parazitů v těle

Zjistit, že osoba je napaden, jednoduše vizuálně vyhodnotit jeho stav. Přítomnost prvoků, kulaté nebo ploché červy, upozornila na narušení metabolických procesů. Na kůži se objeví vyrážka, podobně jako opar nebo ekzém, je neustále trápí žlučník a játra, zánět tenkého střeva. V ohrožení jsou ti, kdo nedodržuje osobní hygienu, lidé s imunitou (organismus není schopen bojovat s "mimozemšťany"), děti jakéhokoliv věku. Pozor: z jednoho aktivního média brzy nakazí ostatní členy rodiny.

Od všech parazitů efektivní pelyněk?

Klíčové riziko lékaři spojují ne s sebou přítomností odčervení, a s jeho důsledky. Škůdci systémově vylučují toxické odpadní produkty absorbovat užitečné látky, potřebné nosič a již připravené pro snadné vstřebávání trávicím systémem. To udeří na zdraví a zdraví, brání obnovení vnitřních orgánů a tkání, užírá síly.

Odvary a infuze pelyňku přírodního původu, lehké, při výrobě, při soustavném užívání uvolnění parazitů různých druhů:

  • tasemnice – převážně tasemnice, cestodes, chlamydie;
  • gill - játra, Giardia, sibiřská motolice;
  • škrkavky – Trichinel, Ascaris, škrkavky.

Zničena Zralé a mladí jedinci, včetně žijící v tkáních střeva a mozku.

Oni negativně reagují na látky, dává hořkou chuť pelyňku, a jdou. Nicméně k vylučování vajíček červů v chráněné obálce potřebovat farmakologické prostředky.

Jak vyčistit tělo v domácích podmínkách?

Používejte převážně stonky a listy pelyňku, i když při helminthiasy účtují a květenství. Dělejte klystýr, odvary, digestoře, extrakty, alkohol, vodní tinktury. Každý lék začne působit téměř okamžitě. Použijte je na frontě, nebo komplexně v kombinaci s haymarket, chaga, krušina kůra a dubu. S lékařem poradce bez ohledu na to, mají zkušenosti použití lidových prostředků nebo ne.

Pelyněk od červů

Souběžně doporučujeme vzdát se masa a jemu těžké pro trávení produkty, které je dočasně jít na vegetariánskou stravu. Léčivá čištění střev se bude konat efektivněji, zároveň to pomáhá snížit riziko re-infekce.

Základní recepty s pelyněk hořké od parazitů

Léčitelé vyvinuto mnoho metod aplikace bylinky – jak kupní, tak i získaných nezávisle. V druhém případě se předpokládá, že člověk našel čistou území daleko od sjezdovek a nahromadění odpadu, správně identifikoval druh rostliny, připraven surovin ve správný čas, vhodným způsobem sušené, ošetřil. V lékárnách se prodávají přípravky, prášky a biomasa. Jednoduše vybrat, co bude lépe vyhovovat, pokud se zaměřují na konkrétní okolnosti, délka parazitární onemocnění, stavu pacienta.

Infuze

Vezměte na 1 hod. lžíci lékárna nebo "domácí" sušené suroviny do 400 ml vroucí vody, lepší křemíku vody. Počkejte 20 minut, napětí. Pijte čtvrtina šálku třikrát denně půl hodiny před jídlem. Použijte kapalinu pro anthelmintikum klystýr, obklady, vlhké, pleťové vody. Otřete roztokem postižené škůdců kůži. Další plus – sejdou akné a akné. Sprchování s přídavkem heřmánku, řebříček, tymián vám pomohou vyrovnat se s hemoroidy.

Prášek

Vezměte listy Artemisia, důkladně vyschnout v tmavém větraném místě (podkroví, krytá terasa, přístřešek pro auto stodoly). Grind v dlaních, mixéru, mixéru a rozdělte na dávky. Pojďme dospělým, jak je, a pro děti mix s medem. Orientační dávkování pro obě skupiny, respektive, následující:

  • 0,5 (0,25) lžičky na 1 a 2 dny;
  • na 2/3 (1/3) – na 3., 4., 5 th;
  • 1 (0,5) – na 6-tého a 7-th.
Tinktura

Příjem trávit ne déle týden, 1 jednou za den. Pak udělat přestávku podobné délky. Za tu dobu zahynou Zralé jedinci-paraziti. Další čištění pelyněk – výsledek konsoliduje. Následně opakujte postup každý rok, pro prevenci, ale namáčení stanoveném čase.

Šťáva

Napiš čerstvé biomasy, vyždímejte, přeskočte přes několik vrstev gázy. Získanou tekutinu smíchejte s medem (schéma – 3:1). Vezměte 4 krát za den, před jídlem a před odchodem ke spánku, po 1 čajové lžičce.

Díky tomuto vozu se tělo zbaví červů a odrazí zpět: mizí únava, celkové nepohodlí, bolesti hlavy, harmonizované nervový systém.

Tinktura

Tradiční recept: kromě 100 g sušených léčivých surovin na 0,5 litru alkoholu, dejte do tmy na 3 týdny. Pravidelně shake. Pak filtr, pijte třikrát za den 30 kapek před jídlem. Současně s vodou, šťávou z mrkve, aby se zabít hořkost zdravý nápoj.

Další možností je návod, jak se zbavit parazitů: pečlivě smíchejte drcené listy pelyňku s dýně semena (poměr 1:1), nalijte vodku (poměr suché hmoty a kapaliny – 1:3). Odlož na týden do sklepa nebo na půdu. Vezměte si dvakrát za den nalačno, po 1 sklo, ne déle měsíce. Po nějaké době budou patrné první výsledky, a to za doporučené období tělo zrušeno od úmrtí odčervení. Pro zvýšení efektu můžete přidat do syrové slupky z vlašských ořechů.

Klystýr

Kromě na 1 litr vroucí vody 1 čajovou lžičku suché biomasy, 30 sekund držte na mírném ohni. Pak nechte 10-15 minut, aby se kapalina ochladilo až 45 stupňů. Napětí, filtr. Na 100 ml za příjem zadali v zadní průchod (nejlépe před spaním). Ženám se doporučuje dvakrát za den paralelně dělat pochvy douching odvar z pelyňku s cibulí a česnekem. Důvodem je riziko, že červi jsou přemístěna z řitního otvoru do pochvy.

Olej

Vezměte 1,5 kg čerstvých listů pelyněk, přidejte 0,5 litru rostlinného oleje (nerafinovaný). Trvejte na tom, 2 týdny v chladu ve skříni nebo ve sklepě, občas míchejte. Pak napětí. Uchovávejte v místě vaření. Vezměte na 1 století lžíce, není spolknout (to je zakázáno), dvě minuty držet v ústech, pak vyplivnout. Opakujte 3 krát denně na třetiny hodiny, na konci opláchněte krku odvar z pelyňku.

Klystýr

Sirup

Vezměte 50 g byliny 0,5 l čisté vody. Trvejte na tom, proti parazitům směs 1 den. Přiveďte k varu, držet na mírném ohni 40 minut. Filtr, přidejte 2 šálky medu nebo krystalového cukru. Vařit ještě 20 minut, až zhoustl. Jezte 1 lžíci před jídlem, třikrát denně.

Inhalace

Vyčistit dýchací cesty a zbavit se usadili v nich parazitických organismů, lze tak. Mash suroviny Artemisia (ne sušené!). Šťáva z žil rostliny obsahuje velké množství éterických olejů, nabízí léčivé páry. Naplňte biomasu teplou vodou v širokém plochém nádobě, naklonit nad ním, kryt hlavy Terry ručníkem, dýchat 5-10 minut. Zbytek RUB do kůže v místě vyrážky.

"Ruská trojice"

Take bušilo na prášek bylina pelyňku (1 g), květy vratiče obecného (3 gramy), voňavé hřebíček (1,5 g). Důkladně promíchejte, místo v želatina tobolky, rozdělit na denní dávky. Pokud chcete, můžete spojit složky, ale je potřeba denně přijímat je všechny v uvedeném množství. Zejména hřebíček je schopen odvodit z těla vajíčka parazitů.

Zejména na recepci a kontraindikace

Pít pelyněk, použít lidové léčebné prostředky z ní se doporučuje terapeutické kurzy. Každý trvá 30 dní, pak je povinná přestávka na měsíc. Jinak, jako v případě pře-dávkování nebo poruchami režimu léčby, místo péče pacient obdrží komplikace, nežádoucí a toxické účinky. Hlavní úder připadá na CNS. Ukončit užívání peněz je třeba při výskytu jakéhokoli nepohodlí.

Děti

Jedno z hlavních omezení užití prostředků na bázi pelyňku – věk do 12 let. To platí i pro novorozence. Lékaři kategoricky vylučují použití pelyňku dětmi nebo mládeží:

  • s patologií alergické povahy;
  • utrpení gastritida, kolitida, kyselost, vředem žaludku nebo dvanáctníku, protože pelyněk zlepšuje činnost zažívacího ústrojí, způsobuje zhoršení;
  • nemocné bronchiální astma (nebo s problémy podobné k nejbližšímu plánu), epilepsií (nebo umístěných v jiných chronických neuropsychiatrické stavy) – objeví zesílení příznaků relapsu.

Pro těhotné ženy v období kojení prsa vařit pelyněk od červů také nelze. Rostlina vyvolává potrat z důvodu zvýšení tonu dělohy, má negativní vliv na vývoj plodu a chuť mléka.

Dospělí

Kromě výše uvedených kontraindikací, nezapomeňte o bonusy. Terapie pelyněk je zakázáno těm, kteří podstupují rehabilitaci po operaci nebo nalezeny žádné gynekologické onemocnění.

Starší lidé, alergie, zdravé děti, kterým lékař povolil užívat prostředky na bázi surovin pelyněk, musí být pod neustálým dohledem a přísně dodržovat dávkování.

Ruská trojice

Anti-parazitární terapie pelyněk od blechy u zvířat

Dopřejte koček, psů a jiných zvířat bylinkami je třeba s opatrností. Pelyněk při overdose je nebezpečná pro dospělé a pro organismy menší riziko otravy opakovaně zvyšuje. Takže předem určitě poraďte se s veterinářem. Pokud to povolí, použijte rostlina pro zbavit domácího mazlíčka od hmyzu, parazitární na venkovní kůže. Vezměte 50 g suchých surovin, zalijeme 1 l vroucí vody. Lpění na předpis trvá 1 hodinu. Potom se kapalina se přidá do vody na koupání, mytí podlah s preventivní účel.

Další možnost: napište 5 hod. lžíce sušených Artemisia v 1 l vodky, promíchejte a nechte měsíc na tmavém místě. Tento roztok je vhodný pro zpracování koberců, pevných povrchů v bytě nebo domě. Další výhodou – vyhnání jiných členovců škůdců. Pelyněk od štěnice (lůžkoviny a další), šváby jsou účinné je proto, že nemají snášejí hořké chuť.