Jak přijmout tansy od parazitů

Worm invaze je považován za časté onemocnění. Pro boj s nepřátelskými organismy uplatňovány účinné léky a léčivé rostliny. Jedním z populárních lidových opravné prostředky, je tansy od parazitů. Jak přijímat, než je užitečné a komu je kontraindikováno rostlin, popsat v tomto článku.

Tansy

Květenství jsou takzvané divoké popela mají jedinečné vlastnosti, pomoc se zbavit Giardia, škrkavky a Ascaris. Tento druh rostliny se používá v mnoha zemích jako oficiální anthelmintikum přírodní lektvar. Konzumovat je třeba ve zvláštním režimu, dodržovat délku terapie, a vařit přesně podle receptu. Tráva není považován za zcela bezpečné, takže před přijetím poraďte se s lékařem.

Užitečné vlastnosti

Tansy negativně působí na parazity díky svému zvláštního složení. Obsahuje mono-Turpin, který je schopen způsobit ochrnutí svalstva u nebezpečného červa. Tato složka v malých dávkách, je bezpečné pro člověka a dokonce povoleno přidávat do potravin, což se jim svíravou chuť. Dostupnost hořkosti poskytuje nepříznivé prostředí pro bydlení a chov odčervení v zažívacím traktu.

Tansy se skládá z těchto užitečných složek:

 • kyselina askorbová;
 • třísloviny;
 • polysacharidy;
 • esenciální oleje;
 • alkaloidy;
 • organické sloučeniny.

Navíc rostlina pomáhá odstranit z těla nečistoty a toxiny, nahromaděné v procesu života parazitů. Kromě toho, zlepšuje činnost srdce a cév, rychle regeneruje a vyživuje poškozené tkáně. V důsledku toho se urychluje zotavení pacienta a opravuje jeho celkové zdraví.

Funkce expozice

Tansy je na seznamu rostlinných kultur, které mají hořkou chuť. V praxi bylo prokázáno, že tato látka je dobrá antagonista škodlivých červů, které jsou parazitární v trávicím systému.

Helminti žijí a aktivně se množí v prostředí nasycené velkým množstvím cukru. Dostupnost hořkosti do okolního prostoru negativně ovlivňuje jejich růst a vývoj.

Dopad vratiče obecného při worm parazitární onemocnění

Dopad vratiče obecného při worm napadení nekončí. Kromě toxicity vlivy, podporuje vylučování ještě živé parazity z těla. Rostlina se postupně hromadí v tlustém střevě, na jeho stěnách. A během vyprazdňování helminti opustí lidské tělo spolu s fekální masami.

Bezpečný příjem divoké popela

Před tím, než se uchýlit k tomuto způsobu, jak se zbavit cizích nebezpečných červů, je nutné naučit pravidla užití této rostliny. Pro boj s parazity se používají květy a semena, stejně jako prášek z práškového suché trávy. Povoleno použití vratiče obecného od červů ve formě infuze, odvaru z a alkohol tinktury.

Léčebný nápoj nemohou pít po dlouhou dobu, protože obsahuje látku thujon, která ve velké dávkování může způsobit halucinace, rozmazané vědomí a psychické poruchy.

Domácí příjem lidové léky dvakrát ročně, při délce kurzu ne více než týden. Po náročné prostředky by měla být přijata projímavý lék, který je nezbytný pro čištění zažívacího ústrojí od mrtvých parazitů.

Kde najít

Dlouholetá tansy součástí rodiny Astrov. Roste v mírných klimatických pásmech. Ji lze nalézt téměř všude. Žluté květenství najdete na hrany, v louce stepi, nedaleko od vody, na otevřených slunečných polích. Rostlina kvete v červenci–srpnu a plody dozrávají v září. Přesně v self-shromážděné trávě je zachována nejvyšší koncentrace prospěšných látek.

Hlavní věc je, provádět sběr v čistých prostorách, daleko od silnic a průmyslových oblastí.

Volné Rowan můžete najít a koupit v lékárně. Cena za ni se pohybuje od 50 do 90 kč. Kromě toho se vyskytují kapsle nebo pilulky ze sušených bylin, určené pro ničení a odstraňování nebezpečných škůdců z těla.

Jak sklizeň

Pokud kompilujete rostlina sami, pak suché ho třeba venku, vyhýbat vystavení se slunečnímu záření, nebo v dobře větraném prostoru. Pravidelně míchejte směs.

Sušené květina by měly být uloženy v papírových pytlích nebo bavlna pytlích.

Pro anti-worm receptů se používá divoký jasan, získané ne více než před dvěma lety. Staré trávy už mají všechny prospěšné vlastnosti.

Sušené květenství můžete brousit v mlýnek na kávu, pro pohodlné a správné použití. Místo, kde se nachází suroviny, musí být suchý. Pouze při splnění všech tipů na shromažďování a sběr vratiče obecného její medikamentózní hodnotu přetrvávat dlouho.

Čaj s tansy

Kontraindikace a nežádoucí účinky

Pít tansy od parazitů je třeba s velkou opatrností, přísně dodržování dávkování v receptech. Kvůli jedovatým složky zacházeno tímto způsobem by další týdny. Pokud vznikl požadavek na prodloužení kurzu, je lepší udělat si přestávku na pár dní, pak ji obnovit. Zvláštní pozornost je třeba věnovat při terapii dětí, lidí s chronickým onemocněním a seniory.

Kontraindikace k použití vratiče obecného:

 • dětský věk;
 • srdečně-cévní onemocnění;
 • kojení;
 • hypertenze;
 • těhotenství;
 • přítomnost nádorů blíže neurčené etiologie;
 • alergie;
 • renální a jaterní selhání;
 • zhoršení chronických onemocnění;
 • hypertermie;
 • SARS;
 • žaludeční vřed a duodenální vřed.

K nežádoucím reakcím patří:

 • bolesti hlavy;
 • nevolnost;
 • zvracení;
 • střevní poruchy;
 • bolestivé pocity v žaludku.

Dopřejte zda trávou těhotné a děti

Ženy v poloze na takový způsob boje s parazity je kontraindikováno. Rostlina vede k zánětlivé procesu v děloze a potratu. To podporuje snížení svalů, což způsobuje křeče u těhotných. Toxické látky z vratiče obecného má negativní vliv na vývoj a formování plodu. Proto se toto anthelmintikum lék je zakázáno přijímat během ložisko batole.

Tansy proti červů je dána dětem pouze ve formě odvaru z, tak nutně dodržovat dávkování vaření. Přípravek nelze použít k léčbě proti parazitům děti do 3 let, protože to způsobuje různé poruchy v malém těle. Bylinné infuze se doporučuje pít dítěti 3 krát denně v těchto poměrech:

 • od 3 do 7 let v 1 století ml;
 • od 7 do 10 let na 50 ml.;
 • od 10 do 14 let na 75 ml.;
 • starší 14 let na 100 ml.
Květy vratiče obecného

Zapojit self-léčit dítě nelze. Pouze lékař by měl rozhodnout, jak vzít tansy, v jakém dávkování a kolik dní.

Lidové recepty

Všechny části rostliny jsou stejně užitečné a uplatňují v léčebné účely. Z vratiče obecného se připravuje: odvar, alkohol tinktura, čaj nebo prášek.

Od způsobu jejich přípravy je přímo závislá účinnost anthelmintikum prostředky.

Tansy v čisté formě

Jak se zbavit parazitů tímto způsobem potřebovat prášek z sušené barvy trávy. Jeho snadné, aby se, ukládat a využívat.

K tomu je potřeba:

 1. Grind v malty nebo mlýnek na kávu hlavní složky.
 2. Promíchat ho do speciální pevně zavírání kapacitu.

Ready lék je třeba mít na 0.5 hod. l. před jídlem dvakrát denně.

Optimální délka léčby — 5 dní.

Je důležité, aby během léčby prášek z vratiče obecného se dostal v dýchacích cestách člověka, protože může způsobit různé onemocnění. Vyhnout se takovým okamžikem může být pre-prázdná ho do sklenice s teplou vodou nebo smíchat s medem. V druhém případě je hořkost v ústech není jasně vyjádřen, a jíst rostlinný lék je mnohem hezčí.

Prášek ze semen

Podle mnoha odborníků v oblasti fytoterapie, prášek ze semen rostliny efektivnější, než odvary z květák. Tekuté prostředky jsou tráveny v žaludku ve velkých objemech, a do střeva, kde se nacházejí hlavní parazity, dostanou již v malém množství. Proto, pozitivní výsledek je dosaženo pouze během dlouhé terapie.

Prášek ze semen vratiče obecného, když se v zažívacím traktu, téměř není zpracováván žaludkem a v nezměněné podobě se ukazuje v tlustém střevě. Dávky pro dospělé je 0.5 hod. l. před jídlem dvakrát denně. Průběh léčby tímto prostředkem, je mnohem kratší. To může zahrnovat 3 až 5 dní, protože efekt se dostaví rychleji.

Infuze květů

Nápoj z parazitů se připravuje z 2 století la květák mochna husí, které naplněný jedním l vody. Na vodní lázni, směs se uvede do varu, pak infuze asi dvě hodiny.

Hotový anthelmintic lék je třeba pít v teplém podobě na 50 ml. po jídle 3 krát denně. Kurz je jeden týden.

Nemocný se musí nutně dodržovat proporce během vaření bylinného čaje a dodržovat pravidla pro přijetí přírodního léku. Ukládat nápoj potřebovat na chladném místě. Expirace — den.

V profylaktickým účelům dostatek pití infuze jednou týdně několik měsíců.

Tansy a semena dýně

Tansy a semena dýně

Semínka dýně mají silné proti parazitům akce. Obsahují cucurbitina, který je jedovatý látkou. To přispívá k zániku téměř všech druhů červů, malých a velkých jedinců, tak jak má toxické účinky na své svaly, vajíčka a larvy. V důsledku paraziti ztrácejí schopnost lpět na sliznici střeva, aktivně množit, a jsou vylučovány s fekální masami.

Při společném použití vratiče obecného a dýňových semen vlastnosti těchto složek jsou dokonale vzájemně doplňují, což přináší na odčervení destruktivní vliv. Pro přípravu oblíbeného lidového nástroje potřebovat: 10 gg růžičky a v roce 70 oloupaná semena. Komponenty je třeba brousit do stavu prášku.

Směs denně přijímají v 1 století ml do jídla. Pacient je pro řešení jeho problému dost tři dny terapie.

"Ruská trojice"

Pokud je zkombinovat několik anthelmintikum bylin, pak se účinek dostaví již po několika dnech po konzumaci prostředky. Ruská trojice je známá mnoho let jak silný rostlinný lék na parazity.

Jeho hlavní součásti jsou:

 • květy vratiče obecného — 3 gg;
 • pelyněk hořký — 1 roce;
 • hřebíček — 1.5 roce

Směs nevyžaduje tepelné zpracování, spojených s vymáháním, nebo vařit. Pouze je nutné rozdělit na 3 části:

 1. Na první den přijetí jíst 1 dávka 30 min před jídlem.
 2. Druhý den léčby — 2 dávky.
 3. Na třetí den — 3 dávky.

Je třeba opakovat 3 den léčby až do konce týdne. Pro prevenci užíváte jednu dávku 1 krát týdně po dobu 3 měsíců.

Pro pohodlný spotřebu je povoleno ředit hotový prostředek malým množstvím vody.

Všechno se musí dělat podle receptu a dodržovat pravidla pro příjem.

Tinktura mochna husí

Pro přípravu tinktura z mochna husí potřebovat: 100 ml vodky (můžete použít 70% líh) a 25 gg květák. Květy jsou třeba nalít alkoholický nápoj a nechat na 10 dní. Roztok je třeba pravidelně míchání. Rostlinný lék je uložen na tmavém místě při pokojové teplotě.

Vezměte 30 kapek tinktury přes hodinu po večeři na noc po dobu 6-7 dní. Před konzumací prostředek lze ředit sklenicí vody.

Při onemocnění zažívacího ústrojí tinktura v čisté formě, je zakázáno pít, tak jako ethanol dráždí sliznice orgánů. Aby se zabránilo zhoršení zdravotního stavu, měli byste nejprve poradit s lékařem.

Čekanka, tansy a kterou řebříčku

Čekanka, tansy a kterou řebříčku

Odvar z vratiče obecného, čekanky a řebříček příliš dobře vyrovnávají s helminthiasy. Pro efektivní boj s parazity nejprve je nutné ji správně připravit:

 1. Všechny komponenty poplatku ve stejném poměru na 1 hod. l., promíchejte a naplněný 0.5 ml vařící vody.
 2. Lék je třeba dusíme ve vodní lázni na mírném ohni asi 20 min

Dlouho vařit to není možné, tak jak je dlouhá tepelné zpracování přispívá k ztrátě užitečných vlastností rostlin. Hotový odvar brát třikrát denně po 100 ml. po jídle po dobu 7 dnů.

Tento nápoj pomáhá zbavit se nebezpečných škůdců a provést očištění těla od nahromaděné toxiny.