Jak se zbavit červů v domácnosti?

Nikdo není imunní vůči odčervení, tak způsoby, jak se vypořádat s parazitární infekcí je třeba vědět každý člověk. Lidové léky používané v domácím prostředí od červů — nejbezpečnější způsob, jak se zbavit z nich. To spočívá v použití léčivých rostlin, které mají vlastnosti zničení odčervení.

Byliny

Vlastnosti bylinné léčby

Tradiční medicíny, která umožňuje vyrovnat se s parazity, má nezpochybnitelné výhody ve srovnání s tabletami. Přírodní ingredience jsou k dispozici, testovány čas, jemně vliv na člověka, pomáhá zahnat drtivá většina známých odčervení.

Metody čištění je třeba vybírat pozorně, snaží se dozvědět se o nich co nejvíce — některé mají zaměřené akce týkající se určité skupiny červů a prvoků, a brát je při dalších diagnóz zbytečné. Pokud se objevily pochybnosti, pak je třeba upustit od konání vlastní-léky a poraďte se s lékařem.

Základem lidových receptů jsou různé rostlinné přísady, které jsou schopné zabít, a pak odstranit z lidského těla těla mrtvých odčervení.

Používat tyto prostředky v praxi poměrně jednoduché, protože mnoho z nich jsou k dispozici a jsou vždy po ruce.

Úkoly lidové medicíny

Mnoho lidí myšlenku zbavit červů v domácnosti vnímají shovívavý a dokonce i negativně. To lze vysvětlit touhou člověka jít s dobou, využívat inovací, farmaceutický a ne se uchýlit k metodám "minulého století". Také snižuje důvěru velký počet bezohledných "léčitelé", které se v zájmu zisku nabízejí vyléčit všechny nemoci pomocí jitrocele a dalších bylin, za peníze šíří své produkty na internetu.

Ale ve skutečnosti léčivé rostliny mají sílu, pokud se dostaly do rukou zkušeného člověka. Jejich 100% přírodní složení a správný výběr ingrediencí umožňuje maximálně bezpečně působit na tělo pacienta, aniž by systémového poškození jater, trávicí cest, nádobách.

Bezduché použití lidových receptů doma, může mít za následek neštěstí. Každá rostlina má svůj seznam kontraindikací, i přes to,že se zdají být neškodné. Dokonce i heřmánek může poškodit, pokud se s ní špatně. Proto zdánlivá jednoduchost alternativní medicíny jen takový vypadá.

Byliny, cíleně ničí odčervení, mají toxické efektem — všechny bez výjimky, jinak zacházeno ne mohla by to smysl. Většina z nich jsou jedovaté, některé dráždit orgány trávicího traktu, jiné vyvolávají intoxikace. Z tohoto důvodu je léčba rostlinnými prostředky je zakázáno následujících skupin lidí:

 • osoby s chronickým patologií trávicí systém ve fázi exacerbace;
 • těhotné a kojící ženy;
 • děti do 2 let.
Bylinky na odčervení

Před tím, jak využít jednu z následující recepty, musíte se ujistit, že neexistují žádné problémy s krevním tlakem, játry a ledvinami. V opačném případě, aby se zabránilo vzniku nežádoucích účinků je prakticky nemožné.

Funkce lidové medicíny

Je všeobecně známo, že s pomocí rostlin může zničit a přivést každého parazita. Je jen důležité správně organizovat proces odčervení, lámání střídavě všechny jeho fáze. Vezměme v tabulce.

Fáze léčbyMechanismus účinku
PřípravnýNejpozději 7 dní před zahájením léčby, začít každý den pít dýňový olej za půl hodiny před jídlem s cílem odvádění toxinů z těla.
Vylučování z organismu parazityJe založena na dodržování doporučeného dávkování a multiplicity použití rostlinných přípravků.
ZáchranaNormalizuje práci celého organismu. Stanoví, že dodržování diety, vzdát nezdravé potraviny, léčivé odvary z bylin pro normalizaci funkce vnitřních systémů, poškozených v důsledku helminthiasy.

V seznamu hlavní body terapie, obracíme se na recepty.

Léčba dospělých

Pro boj s červy lidovými prostředky v domácnosti existuje velké množství receptů, založených na léčivých bylinkách. Nabízíme zvažte nejvíce jednoduché a efektivní z nich.

Jednoduché recepty

Tansy. Tato rostlina má anthelmintikum účinky, může být použit pouze pro dospělé. V Parazitologie platí jeho květenství.

Pro boj s hlístice — pinworm a ascaride, je nutné brousit na prášek tansy, a smíchejte ji s medem ve stejných poměrech. Brát výsledný lék půl hodiny před jídlem ráno a večer po dobu 3 dnů. Příjem poslední porce potřebujete spojit s klystýr nebo projímavé drogy.

Je důležité dodržovat dávkování mochna husí, protože rostlina toxické a při překročení doporučených rozměrů může způsobit takové vedlejší účinky, jako křeče, bolesti žaludku a zvracení.

Pelyněk je hořká. Je účinný proti kulaté všech parazitů. Na základě rostliny připravují platnou tinktura, schopnou výrazné anthelmintikum vlivem.

Ve stejných poměrech berou dýňová semínka a drcené listy pelyňku, zalijeme je vodkou v poměru 1:3. budoucí léky trvají na tom, 7 dní, ve stínu. Berou tinktura ráno a večer na malé pít před jídlem. Kurz — 2 týdny.

Nelze léčit pelyněk budoucí a kojící matky, osoby s vředové choroby žaludku a dvanácterníku.

Tansy

Helichrysum. Pomáhá od páskových parazitů. Podobně se chovají st john je wort, kterou řebříčku a heřmánek, které lze použít v jediné sestavě nebo samostatně. První možností je nejvíce optimální.

Pro přípravu terapeutické infuze 2 století lžíce byliny Helichrysum (nebo shromažďování výše rostlin, smíšené ve stejných poměrech) se přelije 500 ml vařící vody a trvají po dobu 12 hodin v termosce. Pak prostředek slijte a trvat půl šálku 4 krát denně před jídlem. Kurz je 10 dní.

Helichrysum zakázáno používat pro odčervování těhotné ženy, při hypertenzní nemoci a cholecystitida.

Semínka dýně. Docela populární nástroj v boji proti parazitům. Pomáhá čistit tělo od škrkavky, tasemnice a některé další odčervení. Existují dva způsoby, jak zacházet dýně símě:

 1. Každé ráno na lačný žaludek, sníst 2 století lžíce oloupaných a mletých produktů. Poté se během hodiny nic jíst, a pak přijmout projímavý přípravek.
 2. Půst jíst 300 gramů sušených semena. Přes 30 minut pít sklenici teplého mléka, ve kterém pre-byl uvařen česnek, a ještě přes tolik času používají projímadlo.

Léčba dýně símě je zakázáno osobám se zvýšenou kyselostí v orgánech trávení.

Vlašský ořech. Používají v boji proti hlístice a cestode (roupy, škrkavka, hookworms, skotu a prasat apni). Recept v boji s nimi nekomplikované: 4 století lžíce drcené nezralých ořechů (musí být zelené!) se nalije sklenici vařící vody a trvají na tom, půl hodiny. Hotový prostředek filtrovat ji a rozdělit na tři porce, které potřebujete k pití v průběhu dne. Poslední dávku infuze doplňují příjmem projímadlo.

Použití vlašských ořechů s léčivými cílem zakázáno těhotné a kojící matky, osoby se zvýšeným srážení krve krve.

Česnek. Silný anthelmintic, není ztrácí svou popularitu. Aktivní proti všem parazitům, včetně prvoků — Toxoplasma, améby a Giardia.

Pro přípravu univerzální prostředek na bázi česneku mleté 50 g oloupané stroužky a nalijte 200 ml vodky. Trvají budoucnost léčebný prostředek v tmavých nádobách po dobu 7 dní. Vezměte 20 kapek 3 krát denně půl hodiny před jídlem. Kurz 2 týdny.

Použití česnek v lidové medicíně je kontraindikováno osobám s onemocněním ledvin, s gastritidou a vředů v žaludku, a také epilepsie.

Luk. V krátké době jed kulaté parazitů. Pro čištění od škrkavky a Ascaris dost jednorázové vstupné prostředky.

Velkou žárovku grind pomocí struhadlo a nalít sklenici vařící vody. Vyluhovat po dobu 12 hodin. Probuzení v dopoledních hodinách pít na lačný žaludek.

Použití cibule pro pořádání odčervování je kontraindikováno osobám se sklonem ke zvýšení krevního tlaku.

Lněný olej. Účinně proti pinworms, necator a Trichinel. Není působí proti Ascaris. Přípravek trvat 1 hod. lžíce 5 krát denně před jídlem. Kurz 2 týdny.

Lék se nedoporučuje při pankreatitida, cholecystitida a těhotenství.

Dýňový olej. Pomáhá zbavit pásky a kulaté parazitů. Trvat 1 hod. lžíce ráno, odpoledne a večer po jídle. Kurz je 10 dní.

Léčil dýně olejem nežádoucí osoby, kteří trpí cukrovkou a cholecystitida.

Pelyněk

Cognac. V boji s červy vám pití 4 století lžíce silného nápoje, můžete zřeďte běžným neslazené čaj ve stejných poměrech. Půl hodiny trvá 2 století lžíce ricinový olej. Průběh léčby je 5 dnů, postup se provádí těsně před spaním.

Odčervení pomocí brandy je kontraindikována pro těhotné a kojící ženy, osoby s epilepsií a hypertenze, vředové choroby žaludku.

Soda. Každý ví, že jedlá soda, zředěný ve vodě, promění v louhy. Díky této vlastnosti je možné očistit tělo od přebytečných kyselin a normalizovat přirozenou reakci krve (ph 7,42). Soda užívají perorálně a je v podobě klystýr.

Vývoj odčervení nejlépe se děje v kyselém prostředí. Tento způsob je účinný proti pinworms, Ascaris, tasemnice, střevní motolice a tasemnice. Roztok jedlé sody se užívá perorálně před jídlem, pre-ředění ¼ hod. lžičky v horké vodě. Pokud je tělo dobře snáší produkt, lze zvýšit jeho množství v jeden a půl krát. Průběh léčby se pohybuje od 15 do 30 dní v závislosti na zdravotním stavu pacienta.

Navíc dal klystýr, výpočet na 2 l horké vody, brát 30 g soli a 20 g sody. Léčebný roztok se doporučuje vstřikování část a vždy držet ve střevech, ne méně než 30 minut. Postup dělají v ranní nebo večerní hodiny.

Složitější techniky

Máme uvedeny jednoduché recepty, které mají anthelmintikum akce, skládající se z jednoho-dvou složek. A nyní se podívejme na složitější způsoby, jak se vypořádat s parazity pro dospělé.

Tinktury. Existuje velké množství alkohol prostředků, vytvořených na základě léčivých bylin. Mnozí z nich mají univerzální působení.

 • Jednu století lžíce řebříček, vratiče obecného a pelyňku, smíšené ve stejném poměru, zalijeme sklenicí vodky a trvají na tom, ne méně než 14 dní. Hotový lék užívají 20 kapek 3 krát denně. Kurz 2 týdny.
 • 20 g drceného česneku a stejné množství kořene křenu zalijeme 500 ml vodky a trvat 10 dní. Přijmout století, lžíce 2 krát denně. Kurz 2 týdny.
Semena dýně

Rostlinné poplatky. Kombinace několika bylin, které mají anthelmintikum působením, posiluje účinnost navzájem a pomáhá očistit tělo od většiny druhů parazitů.

Lidová trojice se etabloval jako univerzální anthelmintikum prostředek v alternativní medicíně. Jak ji připravit, budete potřebovat 10 g pelyňku, 15 g hřebíčku a 30 g mochna husí. Komponenty se v suché formě, důkladně promíchejte a pít po obvodu, označená v tabulce. Jednorázové množství přípravku — 1 lžička.

Dnech léčbyDoporučené dávkování
11 hod. l. nalačno před snídaní.
2Na 1 hod. l. před ranní a denním jídlem.
3-71 hod. l. 3 krát denně.
8-21Na předchozím schématu je jednou týdně.

Pokud je to žádoucí, je možné léčbu prodloužit až na několik měsíců. Před použitím trojice Ivanchenko důležité, aby se ujistil, v nepřítomnosti kontraindikací k libovolnému z rostlinných složek v přípravku.

Tansy, heřmánek a pelyněk. Další ne méně efektivní sběr, který je schopen zbavit háďátek a prvoků. Přijmout ve stejných poměrech, 30 g květů vratiče obecného a heřmánku, a stejně listu pelyňku. Nalijte výsledná směs šálek vařící vody a trvat asi hodinu. Pít lék v plné výši v dopoledních hodinách na lačný žaludek. Večer vařit infuze znovu a vzít těsně před spaním. Kurz 6 dní.

Klystýr. Pomáhají bojovat s parazity, kteří ve střevech. Nabízíme zvažte nejúčinnější recepty, zaručující očista těla.

 • 20 g pelyňku a stejný počet vratiče obecného smícháme, vaření sklenicí vroucí vody. V mírně ochladí infuze přidat drcený stroužek česneku. Přes 3 hodiny roztok je připraven k provedení klystýr. Její uvedení v kteroukoli denní dobu v průběhu jednoho týdne. Roztok může vyhnat pinworms a Ascaris.
 • 50 ml dýně oleje, zahřeje se a přibírání na "pytel". Postup je důležité, aby se před spaním. Kurz je dva týdny.

Klystýr od červů, prováděné v domácnosti, musí být prováděny podle pravidel odčervení. Pouze v tomto případě, čištění těla bude maximálně úspěšná.

Před zavedením léčebného roztoku s anthelmintikum akce, je třeba pečlivě odstranit z tlustého střeva nahromaděné struska ložiska. Pro tento 2 litry vody pokojové teploty (vhodné pre mírným nebo bránit 24 hodin) se přidá 1 hod. lžíce soli a stejné množství jablečného octa. Postup tráví v koleno-ulnární představovat se uchovávání roztoku na 10-15 minut, při tomto množství by mělo být rozdělen na čtyři části a zavede do střeva pacienta porce. Pak nastupují na provádění léčebných procedur.

Česnek

Léčba dětí

Pro boj s červy u dítěte se používají maximálně šetřící recepty. Jejich správné použití vám umožní vyčistit tělo dítěte, aniž by se uchylovat k pomoci léků.

Takže, zvažte účinné a jednoduché způsoby, jak odčervování u dětí, ověření:

 • škrkavky jsou rozdrcená semínka dýně v množství 1 století lžíce nalačno po probuzení;
 • apni jsou eliminovány stroužek česneku, jíst před snídaní v průběhu 2 týdnů;
 • vyhnat páskových červů a dalších parazitů u dětí, pomůže infuze granátového jablka krusty: kůra jednoho ovoce se vaří půl šálky vařící vody a dát na ½ hod. lžíce 3 krát denně. Dávkování vyšší než je zakázáno, tak jak uměle zesílený koncentrace příslušného složky může způsobit problémy se zrakem u dítěte;