Jak správně zacházet střevní červi u dítěte

Každého rodiče zajímá, jak k léčbě červy u dítěte, pokud existuje vysoká pravděpodobnost nakažení jimi? Koneckonců, děti jsou neklidné a dovednosti osobní hygieny u nich chybí v předškolní věku. Proto každý rodič chce chránit své dítě z různých druhů parazitů, proniká do těla přes nemyté ruce.

Jednodušší naučit dítě včas umýt ruce, zeleninu a ovoce před jejich užíváním. Jak být, pokud jsou přítomny příznaky worm parazitární onemocnění u dítěte? Léčba většinou probíhá v domácích podmínkách. Ale určitě musíte navštívit pediatr nebo infekční onemocnění, imunolog, alergologem, upozornit na příznaky, sdělit své podezření. Lékař provede vyšetření a určí testy, na jejichž výsledky, které budou na check-out vhodné léky.

Jak správně zacházet střevní červi u dítěte

Co dělat při podezření na infekci?

Ošetření je možné provádět lék metody a recepty lidové medicíny. Nejvhodnější přípravek je ten, který bude mít lékové aktivitu jen k tomu parazit, že je nalezen u pacienta. Ošetřujícím lékařem bude sebrán účinný lék, pokud jde o přesně zjeveného helminthů.

Celá skupina anthelmintikum léků má na lidské tělo silné toxické vliv, proto jejich použití musí být odůvodněno a bez lékaře schůzky jejich použití není doporučeno, protože to je nebezpečné.

Léky od červů budou v bezpečí pouze v případě dodržení přesné dávkování.

Lékař může předepsat dávkování ne takovou, jaká je uvedena v návodu, ale to bude odpovídat tělu pacienta. Samostatná dávka se bude volit na základě věku, hmotnosti, zdravotním stavu a míry napadení pacienta.

Odbornou diagnostiku může provádět pouze lékař

Při těžké worm parazitární onemocnění lékař vám předepíše komplexní léčbu, ve kterém bude přítomen několik léky používané střídavě s přestávkami.

Prostředky proti parazitům mají řadu kontraindikací: nelze používat těhotné a kojící ženy, dětem s problémy v práci nervového systému, chorobami krve, jater, ledvin, onkologickým patologií atd.

Léčba červů u dětí

Pokud se diagnóza helminthiasy byl dán jeden ze členů rodiny, pak léčba se provádí kompletně na celou rodinu. Léčí pinworms a Ascaris v různém věku a v jakékoliv míře napadení léky, za níže. Seznam vozidel bude začínat od neškodných a končit nejvíce účinné a produktivní droga široké spektrum.

Kejdy pro domácí použití

Přípravek má úzkým spektrem činností, je aktivní pouze v případě, Ascaris a škrkavky. On je zabije, ale pouze paralyzuje, což usnadňuje jejich závěr je ven. Komponenty lék blokují provoz neuro-svalový systém parazitů, ale pouze dospělých jedinců. Vajíčka a larvy nemá neutralizuje. Takže jako lék je pouze paralyzuje Ascaris, a ne zabije, pak v takovém případě toxické látky, vylučované při vyzývám, nebudou otrávit tělo pacienta, a ještě paraziti jsou vylučovány společně s výkaly.

Existuje a je neškodná a slabá-toxické přípravky pro odstraňování červů u dětí, žen v období ložisko dítě a v období krmení. Tento léky účinný při malém napadení. Ale v případě těžké infekce Enterobius tento nástroj bude dost užitečný. Zda to stojí za to vzít v takových situacích bude rozhodovat ošetřující lékař. Lék může způsobit následující nežádoucí účinky: nevolnost, průjem, bolesti hlavy, bolesti břicha. V případě požití při selhání ledvin se může vyvinout třes, dočasná částečná ztráta zraku, slabost a bludy stav.

Léčba

De-odčervení léky široké spektrum akcí s mebendazol

Mechanismus účinku léků s mebendazol blokuje inter-buněčný metabolismus, což vede k smrti helminthů. Aktivně ničí dospělé, larvy a vajíčka. Takové léky jsou vysoce efektivní a silný. Pro přenesení červů u dětí se používá v těžkých případech. Během léčby se může vyvinout vážné negativní reakce: může suché sliznice v ústech, ze co se vyvíjí stomatitida, komponenty přípravku může způsobit poruchy trávicího systému až do hepatitidy, poruchy spánku, bolesti hlavy a závratě, křeče, snížení zrakové ostrosti, horečku, žádné kožní vyrážky a podráždění.

Recepty lidové medicíny

Doma léčí helminthiasyы nejen s léky, ale také používají lidové metody léčby. Je to bylinné přípravky:

  1. Aby červi u dětí v domácím prostředí, je nutné použít luk. Večer RUB na struhadle 1 střední žárovku. Zalijeme ji sklenicí vařící vody a trvají na tom, noc. Druhý den ráno všechny pít půst je jedním douškem. Složení pít do 10 dnů. Prostředek účinně od škrkavky a Ascaris.
  2. Červi u dětí odejdou, pokud vaření 1 stroužek česneku v mléce. Potřebujete vyčistit stroužek česneku a zalijeme ji sklenicí horkého mléka, trochu vařit. Pak chladný a kmen. Na noc dát dítě klystýr s touto odvar, stačilo by 0,5 šálky. Dělat postup je třeba denně po celý týden.
  3. Doma se můžete zbavit pásového parazita při pomoci toto schéma: nejprve musíte dát nalačno 100 g oloupané dýňových semen, přes 1 hodinu vypít sklenici teplého mléka s vařené hlava česneku, později půl hodiny, vzít projímadlo. Pak za 2 hodiny udělat klystýr s teplou odvar z vody a česnekem.
  4. Březové pupeny
  5. Vám vypíše červi u dětí a březové pupeny. Je třeba vařit a vzít ½ šálku dvakrát denně. Průběh léčby - 7 dní. Je to lék nejen ušetří od helminthiasyа, ale také posílí imunitu.
  6. Dýňová semínka se skvěle hodí k léčbě červů u dětí. Je třeba za den sníst 12 šálku oloupané čerstvé fazole a dýně. Tímto způsobem podaří vyčistit celý organismus.
  7. Infuze na oddíly z vlašských ořechů a - velmi dobrý způsob, jak se zbavit červů v domácnosti, při tom se zlepšují metabolické procesy a zvyšuje obranyschopnost. Je třeba vzít 2 články l. sušené membrány, jejich nalít 250 ml vařící vody. Pevně přikryjeme a trvat hodinu. Dítě by mělo vypít čtvrtina šálku infuzi dvakrát denně, jíst po dobu dvou týdnů.
  8. Dobrý prostředek, jak se zbavit parazitů v domácnosti - sáček pro děti. V balení 10 sáčků s práškem. Složení květiny vratiče obecného vulgare, bylina pelyněk hořký, poupata hřebíčku. Léčí střevní červi u dětí tímto způsobem od 3 let věku, rozpouštění na 1 paket v 50 ml vody. Trvat 30 minut před jídlem 2 krát denně.

V každém případě domácí terapie při helminthiasyе by měla být koordinována s ošetřujícím lékařem. Léčba je přidělen na celou rodinu, v těžkých případech komplexní.